המשווק: קופות של לקוחות מרוצים

האסטרטגיה של חברת הקופות הרושמות והממוחשבות, המשווק, היא לאסוף לקוחות מרוצים. החברה מתמקדת בפיתוח פתרונות ושילוב מוצרים שיספקו מענה אופטימלי ומותאם אישית לכל צרכי הלקוח. בהמשך לכך מציעה החברה מוצרים למגוון בתי עסק בכלל, ובענף המזון בפרט, כגון רשתות שיווק מזון, מינימרקטים, מכולות, מסעדות, בתי קפה, חנויות נוחות, מעדניות וכולי. לכתבה המלאה

האסטרטגיה של חברת הקופות הרושמות והממוחשבות, המשווק, היא לאסוף לקוחות מרוצים. מנהלי החברה מאמינים, כי הצלחתה תלויה בשביעות רצון הלקוחות. לכן, הם מתמקדים בפיתוח פתרונות, בשיווק ובשילוב מוצרים, שיספקו מענה אופטימלי ומותאם אישית לכל צרכי העסק. בהמשך לכך מציעה החברה מוצרים למגוון בתי עסק בכלל, ובענף המזון בפרט, כגון רשתות שיווק מזון, מינימרקטים, מכולות, מסעדות, בתי קפה, חנויות נוחות, מעדניות וכולי.

האסטרטגיה: לאסוף לקוחות מרוצים
פעילות החברה מתבססת על ידע וניסיון שנצברו במשך למעלה מ-20 שנה. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה צוות מקצועי, עם מומחים לפתרונות המותאמים לכל סוגי המסעדות, בתי הקפה, המועדונים והבארים.

קופות רושמות | קופה רושמת
 
בין המאפיינים המבדלים את החברה מאחרות הפועלות בתחום, גם מעבדת תיקונים מתקדמת, המציעה מענה לכל סוגי הקופות הרושמות והממוחשבות. כמו כן, מציעה החברה מסלולי רכישה והשכרה של קופות המותאמים אישית לכל לקוח. ברשימת הלקוחות של החברה אפשר למצוא מאות בתי עסק שנהנים מהמוצרים ומהשירות, שמציע מענה לכל צרכי הלקוח בתחום.

בין המוצרים שמציעה החברה, פרט לקופות הרושמות הממוחשבות, גם אקדחי מחירים, קופות מחשב, קופות פי.סי, מסופי אשראי ומשקלים אלקטרוניים.

בין הקופות הרושמות עליהן מפורט באתר החברה גם כאלה המיוצרות בטכנולוגיות מתקדמות ביותר. הקופות מתאפיינות בממשק ידידותי ובנוחות הפעלה; בתצוגה ברורה; בפירוט מלא בשפה העברית על סרט הנייר; בדו"חות בעברית; בלוח מקשים עם 15 מחלקות; ועוד. המערכת מציעה גם אפשרות למגירה קטנה, עם אחסון לשטרות ולמטבעות, מגירה גדולה מפלדה ובניית דו"חות מעקב לפי שעה.

בפרק הקופות הרושמות הממוחשבות מציעה החברה מגוון פתרונות המשלבים קופה אלקטרונית רושמת עם מסוף לשימוש בכרטיסי אשראי. המוצר מאפשר לבית העסק ליהנות משני עולמות בקופה אחת: קופה רושמת המשלבת אפשרות לתשלום באמצעים שונים – מזומן, צ'קים, קופונים, אשראי, כרטיסים חכמים ועוד –  וניהול קודי מוצרים, מחלקות מוצרים, מספר קופאים ועוד.

קופה | קופות ממוחשבות

קופת מחשב או קופה ממוחשבת
בקטגוריית קופות המחשב מציעה החברה מגוון פתרונות המותאמים לצרכים הייחודיים של בתי עסק שונים בענפי המזון והמסעדות, עם קופות למסעדות, למינימרקטים, לבתי עסק המבצעים משלוחי מזון, לרשתות מזון מהיר ולבתי טבע. בין התכונות המאפיינות את המוצרים בקטגוריה גם חיבור לקשר עם חברות כרטיסי האשראי, סריקת ברקוד, משקל, ניהול מלאי, ניהול רשת מחשבים, ניהול סניפים ברשת (אונליין).

רוב המערכות מתאפיינות באפשרות לניהול רשת מחשבים, לקבלת מסרונים אונליין מהקופה, ממשק לרואה חשבון, שליטה מרחוק, דיוור ומסרונים ללקוחות.

עמדות המכירה הממוחשבות מופעלות באמצעות מסכי מגע ומבוססות טכנולוגיית פי.סי ותקשורת מסופון | מסופוניםסטנדרטית הפועלת בסביבת ההפעלה של ווינדוס אקס.פי פרו, עם בסיס נתונים מבוסס אס.קיו.אל.

בין האפשרויות שמציעות מערכות החברה למינימרקטים, גם ניהול פריטים, ניהול לקוחות בהקפה, גמישות ביצירה ובניהול מבצעים והנחות, בדיקת המחאות ושוברי מתנה, תמחור ונתוני רווחיות, ניהול מלאי, קישוריות למסופונים, שעון עובדים, ניהול קופאית או מוכרנים, הפקת שלט מבצע, עצי מוצר, ניהול רכש וספקים, ניהול הקפה וניהול מעקב מכירות.

איך תספרו את הכסף?
עוד בין הפתרונות שמציעה החברה, גם מסופוני אשראי סלולריים, כגון מסוף המאגד תכונות של מחשב כף יד עם מסוף אשראי נייד. המסופונים מאפשרים לבצע עסקאות ודיווחים מכל מקום, ללא תלות בתנאי השטח, בהתאמה לאופי העבודה של סוכני מכירות, טכנאי שטח, מוכרנים, מחסנאים או מלצרים. המסופונים הסלולריים מבוססי טכנולוגיות מתקדמות בכל הקשור באבטחת מידע ומספקים מענה מהיר ואמין לבתי עסק בהם מתבצעות עסקות באשראי, בהתאם לסטנדרטים המחמירים של חברות האשראי הבינלאומיות.

בין המוצרים המשלימים אפשר למצוא מכונה אלקטרונית לספירת מטבעות, שמסוגלת למיין ולספור מגוון סוגי מטבעות. היא מתאפיינת בספירה מדויקת וברמת מיון מעולה. המכונה משמשת בנקים, סופרמרקטים וחנויות קטנות, ומסייעת בחישובים וייעול סביבת העבודה.

קופות | קופות רושמות

מכונת ספירה נוספת מאפשרת לספור שטרות של דולר ויורו ולבדוק אם הם מזויפים. למכונה 4 מהירויות ספירה, עם עד 1800 שטרות לדקה; תא קיבולת של עד 300 שטרות; מנגנון לזיהוי תקלות; אפשרות הפעלה ידנית או אוטומטית; אחריות לשנה ועוד.

באתר החברה ניתן למצוא מידע על הפעילות, על הלקוחות, על מגוון המוצרים בכלל ועל הקופות הממוחשבות בפרט.המידע משמש חלק מקידום אסטרטגיית החברה, שעיקרה הרחבת רשימת הלקוחות ונחישות לספק שירות מקצועי ויעיל לכל לקוח, מכל סוג ובכל היקף פעילות.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>