AIR CONTROL אוויר נקי

חברת AIR CONTROL מפתח תקוה, נוסדה על ידי יגאל טויסטר בשנת 2008.

יגאל, מומחה מקצוע בתחום תכנון וייצור מערכות לסינון אוויר הקים את החברה על מנת לתת מענה הולם ואיכותי לעסקים בתחום המזון שצריכים מערכות מתקדמות ואיכותיות לסינון אוויר בעסק שלהם.

חברת AIR CONTROL מפתח תקוה, נוסדה על ידי יגאל טויסטר בשנת 2008. יגאל, מומחה מקצוע בתחום תכנון וייצור מערכות לסינון אוויר הקים את החברה על מנת לתת מענה הולם ואיכותי לעסקים בתחום המזון שצריכים מערכות מתקדמות ואיכותיות לסינון אוויר בעסק שלהם. 

החברה, הממוקמת באזור התעשיה קריית אריה בפתח תקוה, מעסיקה 3 עובדים ועוסקת במחקר, תכנון ופיתוח של  מערכות סינון אוויר, ארובות ומנדפים. מגזר הלקוחות שלה כולל בין השאר: מסעדות, תעשיה קלה, בינונית וכבדה. ולמעשה לדבריו של יגאל עסקים ויצרנים שנמצאים בחללים סגורים שבהם יש אבק, גזים וריחות שונים.

התכנון של המערכות נעשה על ידי יגאל טויסטר בהתאם להזמנת הלקוחות. ההתקנה נעשית על ידו ועל ידי צוות טכנאים מיומן הנמצא איתו לצרכים הללו. כך גם התמיכה הטכנית השוטפת ללקוחות.

מה הם היתרונות המובהקים של המערכות שאתה מייצר?

"ראשית מדובר ברמת תכנון מאוד גבוהה שהתוצאה שלה היא כמובן רמת מוצר גבוה. ליווי צמוד שלי לאורך כל הדרך מהתקנת המערכת ועד לתמיכה טכנית בה. האחריות האישית המקצועית שלי למערכות הללו. באופן מעשי  הלקוח מקבל כאן למעשה אבא ואמא למערכת והוא יודע בפירוש כי יש לו על מה ועל מי לסמוך"

מערכות הסינון המתכוננות בקפידה רבה מאוד נעשים לפי הזמנה אישית.

"אני לא מחזיק מוצרי מדף", מדגיש יגאל.

"כל המערכות נבנות באופן ספיצפי המותאם ישירות לצרכיו של הלקוח, ובהתאם לדרישותיו".

איזה טיפים חשובים אתה נותן בנושא בחירת מערכת סינון אוויר?

"באופן מקצועי צריך להקפיד על איכות המוצר. לזכור תמיד כי המערכת היא לב ליבו  של המטבח. המערכת של הסינון היא לב ליבו של המטבח ולכן יש להקפיד על טיב ואיכות המערכות. ככלל, הייתי מחלק זאת לשלושה גורמים עיקריים:

א. בחירת חברה שתדע לתת מענה הולם לפי הנסיון המקצועי שלה בתחום

ב. מתן שירות טוב

ג. אין להתפשר על איכות המפוחים והמסננים

ד. רצוי להתקין משנה תדר בכל מטבח. דבר שמאפשר שליטה לטבח על המפוח ובאופן הזה חוסכים בעלויות החשמל והאנרגיה. באמצעות תפעול נכון של המפוח. זה מתבטא בחסכון של אלפי שקלים בשנה.

ליגאל יש שני סיפורי לקוח בולטים מאוד:" תכננו לא מכבר בעבור רשת של מזון מהיר מערכת סינון עם יעילות גבוהה מאוד. קודם לכן הייתה להם בעיה קשה עם זה. אנחנו, באמצעים ובידע שלנו הצלחנו לפתור להם את הבעיה במחיר סביר מאוד.

במקרה השני,  ברב המגדלים של בניין עזריאלי בתל- אביב סבלו במשך זמן רב מריחות לא נעימים של ביוב בקומות הגבוהות. לאחר שורת בדיקות יסודיות איתרתי את הבעיה , וגילנו מהיכן נבעה התקלה. פתרנו אותה לשביעות רצונם המלאה של מנהלי הבניין, הבעיה נפתרה הן טכנית והן מהותית באמצעות מערכות סינון האוויר שלנו".

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>