שמש ציוד למטבחים

לאחרונה סיימו בחברת שמש ציוד למטבחים עבודה על שלושה פרויקטים גדולים במתחם שרונה החדש בתל אביב. הפרויקטים כללו התאמה וייצור של כל הציוד כבד והנלווה לכל חנות, כאשר התהליך כלל ליווי מלא וייעוץ מקצועי. הכתבה הבאה מספרת על החברה ועל היתרונות העיקריים מהם נהנים לקוחותיה: חסכון בזמן וכסף

לאחרונה סיימו בחברת שמש ציוד למטבחים עבודה על שלושה פרויקטים גדולים במתחם שרונה החדש בתל אביב. הפרויקטים כללו חנות שוקולד, חנות לזיתים וחנות מאפים ועוגות. הפרויקטים כללו התאמה וייצור של כל הציוד כבד והנלווה לכל חנות, כאשר התהליך כלל ליווי מלא וייעוץ מקצועי.

 

ניסיון של למעלה מ-30 שנה
פעילות החברה מתמקדת בציוד לעסקים בענף המזון, למטבחים מוסדיים ומקצועיים ונחלקת לשני תחומים עיקריים: ציוד תעשייתי וכבד וציוד נלווה למטבחים מקצועיים. החברה הוקמה לפני כעשור על ידי הבעלים והמנכ"ל, רונן מושנינו, שעוסק בענף המזון המוסדי והמקצועי מזה למעלה מ-30 שנה.

מהם תחומי הפעילות העיקריים של החברה?
כבר בשלב הקמת המסעדה אנו מתכננים הכל מאלף ועד תו כולל מידוף, מספקים בונים ומספקים את הכל הציוד מסעדות אולמות אירועים מוסדי מקצועי חברות קייטרינג באות לקחת ציוד מתאימים להם ציודים חנויות בשר חנויות דגים, מקפאים מקררים בתי מלון וחנויות מזון ונוחות

מאילו יתרונות נהנים לקוחות החברה?
"הלקוחות שלנו נהנים מרמת מקצועיות יוצאת דופן. זאת, נוכח ניסיון שנצבר בחברה למעלה מ-30 שנה. אנו מסוגלים לתת ייעוץ מקצועי מקיף לצד חיסכון בזמן, משאבים ואנרגיות, משום שאנו מציעים תפריט מוצרים מקצה לקצה תחת קורת גג אחת: החל במזלג ועד לתנור תעשייתי או מקפיא. לכן, לקוחות, בעלי עסקים או כאלה העומדים בתהליך הקמת עסק לא צריכים להתרוצץ. בנוסף, העובדה שאנו מאפשרים ללקוחות לרכוש הכל במקום אחד משפיעה על המחיר, משום שעסקת חבילה מאפשרת מחירים נמוכים יותר. הלקוחות שלנו נהנים גם מאחריות, משירות יעיל ומהיר ומתחזוקה שוטפת, באמצעות צוות הטכנאים המקצועי שלנו. מאפיין השירות חשוב ומשמעותי, כי הוא מאפשר לעסקים להמשיך לעבוד במקרים של תקלות".

 

אילו מאפיינים מבדלים את החברה מחברות אחרות בתחום?
"בין המאפיינים שמבדלים את החברה מאחרות גם העובדה שאנו עובדים עם הציוד הביתי והמוסדי האיכותי והמקצועי ביותר שיש, עם מותגים כגון ארקוסטיל, ארקוס, נעמן וחברות אחרות שמובילות בתחום הציוד הנלווה. בנוסף, אנו מספקים גם את כל ציוד הנירוסטה הדרוש למטבח המקצועי והמוסדי, כגון שולחנות, כיורים מנדפים, אוורור וכולי".

הלקוחות נהנים מחסכון בזמן ובכסף
בין קטגוריות הציוד שבתפריט המוצרים שמציעה החברה אפשר למצוא גם ציוד למטבח המקצועי, ציוד למאפיות, כלי זכוכית, כלי מלמין, כלי נירוסטה, כלי שולחן, סכו"ם וכלי פורצלן.

 

שתף בטיפים שיסייעו בדרך לבחירת הציוד לעסק בענף.
"אחד הטיפים הבסיסיים הוא להגיע עם נתונים מדויקים של המתחם בו העסק יוקם; עם נתונים מדויקים של הגודל, של הספק הייצור וכולי. כמו כן, מומלץ להגיע עם תוכנית עסקית שכוללת את המוצרים הצפויים להימכר בבית העסק, על מנת שנוכל להתאים את הציוד באופן אופטימלי. כך, אם מדובר בפיצריה, למשל, אז צריך להתאים תנור בגודל מתאים ובהמשך לכך צפוי להיות גם ההספק. בנוסף, מומלץ שלא לרכוש ציוד זול, מיד שניה או מתוצרת סין. אלא, לרכוש ציוד עם אחריות ובאיכות טובה, כדי להמנע מתקלות שיעצרו את העבודה. כמו כן, כדאי לעמוד על האמינות והשירות של ספקי הציוד".

 

מהם היעדים לשנה הקרובה?
"בין היעדים גם לעבוד עם כמה שיותר בתי עסק שעומדים בתהליך פתיחה, כמה שיותר מסעדות, בתי קפה, מתחמי אירועים וכולי. כמו כן, להמשיך להתפתח ולהתקדם תוך כדי הרחבת רשימת הלקוחות".

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>