שולטים באוויר

בשנים האחרונות הפכו מערכות לסינון אוויר לחלק בלתי נפרד מכל מסעדה או בית עסק להכנת מזון. גם נוכח ההחמרה בתקנים, וגם משום שבלעדיהן בית העסק לא יכול לעבוד. בראיון עמו הסביר מנכ"ל חברת אייר קונטרול איי, יגאל טויסטר, כי "בתחילת דרכם, רוב המסעדנים לא מבינים את המשמעות של סינון אוויר. המנדף הוא לב העסק. בלעדיו הכל יתמלא בעשן ובריח טיגון. יש לא מעט לקוחות שמדירים רגליהם ממסעדות בגלל זה"

בשנים האחרונות הפכו מערכות סינון אוויר לחלק בלתי נפרד מכל מסעדה או בית עסק לממכר מזון. לא רק בגלל ההחמרה בתקנים ובחקיקה, אלא פשוט משום שבלעדיהן בית העסק לא יכול לעבוד. בראיון עמו הסביר מנכ"ל חברת אייר קונטרול איי, יגאל טויסטר, כי בתחילת דרכם, רוב המסעדנים לא מבינים את המשמעות של סינון אוויר: "המנדף הוא לב העסק. זו לא עוד חתיכת נירוסטה שתלויה מעל לכיריים. בלי מנדף אי אפשר לעבוד כי הכל יתמלא בעשן ובריח טיגון. יש לא מעט מנדף | מנדפים לקוחות שמדירים רגליהם ממסעדות בגלל זה".

טויסטר החל את דרכו בענף לפני למעלה מ-20 שנה כמתקין ומתכנן בחברה למערכות סינון אוויר. לאחר שהחברה נסגרה הפך טויסטר לשותף בחברה דומה, שהתפתחה וגדלה. אך בשלב מסוים השותפות התפרקה ובשנת 2008 הקים טויסטר את החברה שלו. כיום הוא משמש כמנכ"ל החברה ועוסק בעיקר בפיתוח, בתכנון ובבניה של מערכות סינון אוויר. הידע, הניסיון והוותק, שצבר טויסטר במשך שנות פעילות בתחום, מאפשרים לו לתכנן מערכות המותאמות באופן מלא לצרכי הלקוח, אך בו זמנית עומדות בכל התקנים והחוקים.

טויסטר: "כל מערכת עוברת תכנון ממוחשב והלקוח מקבל תוכנית של מתכנן ולא סקיצה ידנית. מעבר לכך כל התקנים והחוקים נכנסים לתכנון. במקביל אנו לא מתפשרים בכל הקשור ברמה הטכנית, כדי לא לפגוע ביניקה ובשאיבה. אני יכול לומר ב-100 אחוז, שהמערכות שלנו פועלות ויפעלו באופן תקין ומלא, ויותר מזה".

בין המנדף למסנן
באתר החברה ניתן למצוא מגוון מוצרים ייחודייםבתחום סינון האוויר,שחלקם יובאו בזכות קשרי מסחר עם חברות מובילות בעולם, כגון מנדפים, ארובות ומערכות סינון לרשתות מזון, מסעדות ולכלל התעשיה. החברה מציעה מגוון מוצרים בקטגוריות נוספות, בהן זרועות יניקה לתעשיה, מערכות סינון ניידות, שולחנות שאיבה, מסנני אבק, מסנני שמן וגזים. עוד, ניתן למצוא קטגוריה שלמה המוקדשת למפוחים.

מאילו יתרונות נהנים לקוחות החברה?
"מי שבוחר לעבוד איתנו נהנה מליווי וביצוע משלב התכנון דרך שלב ההתקנה ועד להפעלה של ציוד ברמה הגבוהה ביותר. היתרון היחסי שלנו לגבי כל החברות הגדולות האחרות הוא האיכות והרמה הגבוהה של העבודה ותכנון המוצר אותו אנו יודעים לספק לכל אורך הדרך. יתרון נוסף נובע מהעובדה שהחברה קטנה, לכן אנו לא מתחרים בחברות ענק על כמויות, היקפים ועבודה זולה. אנו נותנים איכות ולא מוכנים להתפשר בעניין הזה, גם לא מול לקוח שיבקש להתפשר על רמת ביצוע בתמורה לעלויות נמוכות".

מסנן | מסננים

כיצד אתה מתמודד עם תחרות?
"אני לא מנותק ממחירי השוק ועדיין עובד לפיהם. המחירים שלנו לא הכי זולים, כי אנו לא יכולים להרשות לעצמנו. זאת, משום שאנו מספקים מוצרים, עבודה ושירות ברמה מאוד גבוהה ולקוחותנו יעידו על כך".

המנדף הוא הלב של העסק
טויסטר מספר, כי בשנים האחרונות עם ההחמרה בתקנים ובחוקים בתחום סינון האוויר, נרשמת ירידה במספר העוסקים בתחום שמסוגלים לעמוד בדרישות. נדרשות לכך יכולות יצור ותכנון משמעותיות. כך, למשל, בקניונים ובמתחמים שונים מתקיני מערכות סינון האוויר נדרשים לבדיקות המחמירות של מכון תקנים. החברה עובדת בהתאם לדרישות המכון וכל התקנה שהיא מבצעת כפופה לבדיקת נציג המכון.

לאחרונה השיקה החברה פיתוח של מערכת סינון אוויר חדשה, שמסוגלת לעבוד ביעילות גבוהה יותר ומסוגלת לסנן שמן בעצמה משמעותית יותר, בהשוואה למערכות אחרות. המערכת החדשה הותקנה בסניף רשת מסעדות ההמבורגר, וולפנייט'ס, ברחובות ומעבר ליכולות המתקדמות שלה, היא מציגה רמה אסתטית גבוהה, באופן בו שולבה במתחם המעוצב.

ספר על אחד מהפרויקטים הנוכחיים.
"בימים אלה אני עובד על מערכת לסינון אדי שמן במפעל מזון גדול. מדובר במערכת קונבנציונלית, אך כמו מרבית מהמערכות שלנו, גם מערכת זו כוללת תוספות ושיפורים".

מה היית ממליץ לבעלי עסקים בתחום המזון?
"חשוב להבין שהמנדף הוא הלב של העסק. זו לא עוד חתיכת נירוסטה, שתלויה מעל לכיריים. רק אחרי שמקימים את העסק מבינים עד כמה מדובר במערכת בעלת משמעות וחשיבות. לכן, הייתי ממליץ לחקור את הנושא ולהבין במה מדובר. בלי מנדף אי אפשר לעבוד ובית העסק לא יכול לתפקד, כי כולו יתמלא בעשן ובריח טיגון, כאילו הבעירו מדורה בלב המסעדה. בתחילת דרכם רוב המסעדנים לא מבינים את המשמעות של סינון האוויר. אני ממליץ, עוד בשלב התכנון, לייחס למערכות הסינון את החשיבות הראויה. זה לא פחות חשוב מהבישול, אלא שזה הצד השני. יש לא מעט לקוחות שמדירים רגליהם ממסעדות רבות בגלל זה".

סינון אוויר | מערכות סינון

שתף ביעדים לשנה הקרובה.
"בין היעדים לשנה הקרובה אנו מעוניינים לשלב מוצרים חדשים בקטלוג שלנו. עוד, אנו מעוניינים לנסות להכניס לתחום ציוד איכותי שאנו מייבאים מאיטליה. במקביל, להמשיך לשמור על המצב הנוכחי היציב ועל המוטו שלנו, שהוא גם היתרון שלנו: איכות ללא פשרות".

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>