על ניקיון מכונות לייצור, עיבוד ואריזת מזון

המטרה החשובה ביותר של כל מפעל מזון היא מניעת התפתחות בקטריות, שיכולה להוביל לצורך באיסוף המוצרים, למחלות בקרב צרכנים ואפילו למוות.

בנוסף, האופן בו התפתחה התעשייה הביא לצורך במכונות המסוגלות לעבוד כמעט ללא הפסקה, ולכן גם לצורך בתחזוקה וניקיון ברמה גבוהה במיוחד. בהמשך לכך החלו חברות המתמחות בתחום להציע פתרונות חדשניים ומתקדמים, כגון המכונה החדשה של חברת דיימר האמריקאית.

המטרה החשובה ביותר של כל מפעל לייצור, לעיבוד או לאריזת מזון היא מניעת התפתחות בקטריות, שיכולה להוביל לצורך באיסוף מוצרי מזון מהמדפים, למחלות בקרב צרכנים ואפילו למוות. 

לכן, מפעלים אשר מפעילות מכונות וציוד הקשור במזון דורשים אחזקה שוטפת בסטנדרטים הגבוהים ביותר. זאת, על מנת לשמור על ניקיון והגיינה, לשם מניעה של התפתחות בקטריות, כתוצאה מהצטברות שאריות מזון.

במקביל, בשנים האחרונות התפתחה תעשיית ייצור, עיבוד ואריזת מזון באופן משמעותי, וכיום היא משלבת יותר מאשר אריזות בוואקום או הקפאת מוצרים. רוב המפעלים לייצור מזון וחטיפים מתמקדים בשימור ועיבור מזון המוכן לצריכה מיידית. כך יצרנים עושים שימוש במכונות בעלות טכנולוגיות חדשניות ואיכותיות, אשר מסוגלות לעבוד שעות ארוכות וממושכות, כדי לענות על הביקוש הגבוה מקרב הצרכנים.

המצב בו מכונות צריכות לעבוד באופן כמעט רציף ובלתי פוסק, אחרת היצרן יפגע כלכלית, עקב אי עמידה בזמני אספקה או ירידה בהיקף הייצור, דורש תחזוקה רציפה, נכונה, מדויקת וברמה גבוהה במיוחד.

בהמשך לדברים האמורים, נרשמת מגמת גידול בביקוש לטכנולוגיות מתקדמות בתחום תחזוקת וניקיון מכונות מזון. עם הגידול בביקוש עולה גם היקף הפתרונות אותם מציעות חברות העוסקות בתחום.

כך לדוגמא השיקה לאחרונה החברה האמריקאית למערכות ניקיון בלחץ לתעשיות, דיימר (Daimer Industries, Inc®), מכונת ניקיון בעלת לחץ עצמתי ביותר, מדגם Vapor-Flo® 8410. פיתוח המכונה בוצע, על מנת לייעל את עבודת צוותי אחזקת מכונות, ציוד וקווי ייצור מזון במפעלים. המכונה כוללת מערכת מתוחכמת יותר ויעילה יותר, המספקת תוצאות טובות יותר באופן משמעותי בהשוואה למכונות המסורתיות, או לשיטות ניקיון ידניות.

החברה מתמחה בייצוא מערכות לניקוי בלחץ המבוססות על גז, מכונות איכות אוטומטיות ומכונות ברות עצמה אחרות נוספות, המבוססות על טכנולוגיות אלקטרוניקה ידידותית ובטוחה לסביבה.

המכונה החדשה מציעה מערכת חדשנית לניקיון בלחץ, המשלבת מים חמים. למערכת מאפיינים שעוצבו באופן המסייע לניקוי טוב יותר, תוך שימוש בטמפרטורות גבוהות ביותר.

השימוש בטמפרטורות גבוהות מאפשר למנוע מצב בו רמת הניקוי ירודה ואינה הולמת את תהליכי ייצור המזון ואריזתו. המתקנים לייצור ולאריזת מזון דורשים, כאמור, תחזוקה ברמה גבוהה. תחזוקה ירודה מביאה, כאמור, להתפתחות בקטריות מזיקות, שעלולות לגרום למחלות בקרב הצרכנים, ולעיתים אף למוות. 

כך, מספקת המכונה החדשה פתרון לצורך בתחזוקה וניקיון של מכונות וציוד למזון, עם עצמת ניקיון גבוהה באופן דרמטי, באמצעות מכונה ניידת, ידידותית למשתמש, אותה ניתן לשנע בקלות בתוך מבנים.

דובר החברה, מת'יו בארטה: "שאריות מזון יכולות להתפתח במהירות לבקטריות, עקב שיטות תחזוקה וניקיון לא ראויות. החברה מציעה מכונות ניקיון הפועלות בטכנולוגיות אפקטיביות, המתבססות על לחץ גבוה. הלחץ הגבוה מאפשר ניקיון טוב הרבה יותר מאשר זה המתקבלת באמצעות שימוש בטכנולוגיות אחרות". ציוד משרדי לעסקים בצפון

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>