על הסכין ועל הגריל

אם אתם עדיין נמנים על בעלי עסקים בתעשיית המזון והחקלאות שנוהגים לשלוח לחוץ לארץ כלי חיתוך וחלקי מכונות לצרכי השחזה מקצועית, כדאי שתכירו את חברת דוד קרמונה. בחברה המייצרת, מייבאת ומשווקת כלי חיתוך לתעשיה, גרילים, טבונים ומעשנות, מציעים פתרון.

אם אתם עדיין נמנים על בעלי עסקים בתעשיית המזון, החקלאות והמחזור שנוהגים לשלוח לחוץ לארץ כלי חיתוך וחלקי מכונות שדורשים השחזה מקצועית, כדאי שתכירו את חברת כלי החיתוך לתעשיה, דוד קרמונה, שמציעה פתרון.

 

הצורך בהשחזת כלי חיתוך קיים באופן קבוע במפעלי עיבוד דגים, בשר, עופות והודו. כך גם במפעלי חקלאות ובמפעלי מיחזור: הצורך בהשחזת סכינים למגרסות, השחזת רוטורים ותופי סכינים לא פוסק. לכן החברה מציעה שירותי השחזה למגוון מכונות בתעשיות האמורות, בהן גם מכונות סטורק (Stork), וובר (Weber), וומאג (Vemag), הולאק (Holac) ועוד.

משחיזים (לא רק) סכינים
בחברה זיהו את הצורך של הלקוחות בשירותי השחזה מקצועיים והחליטו לתת לו מענה.

החברה, שהוקמה בשנת 1980 בנצרת עילית, עוסקת בייצור, יבוא, שיווק והשחזת כלי חיתוך לתעשיית המזון, החקלאות ולשוק המטבחים המוסדיים והמקצועיים. תחום הפעילות המקביל של החברה הוא ייצור גרילים, טבונים ומכונות שונות לעישון מזון.

 

בתפריט המוצרים של החברה אפשר למצוא כלי חיתוך מכל סוג, משורי סרט לחיתוך מזון; סכינים עגולים, ארוכים, צורתיים ועוד; כלי חריטה של החברות ישקר סכינים, ויקטורינוקס, ארקוס, דיק. כמו כן, משווקת החברה סכינים תחת המותג Carmona Nazareth, שמיוצרים עבורה בספרד.

תפריט הגרילים, הטבונים ומעשנות הבשר מציג חגיגה לכל אוהבי בשר. תחת הכותרת האמורה מציעה החברה אפשרות לייצור גרילים בסגנון דרום אמריקאי, Parrillas, מעשנות וטבונים במידות שונות, סטנדרטיות או לפי הזמנה. כמו כן, מייצרת החברה גם מנגנונים פנימיים לגרילים בנויים בחצר; ייצור דלתות מעץ אורן או איפיאה וממכת עם או בלי פתחי איוורור לסגירת ארוניות במטבחי חוץ; ייצור גרילים שלמים בחצר או גרילים ניידים, עם או ללא גלגלים.

לחברה לקוחות גדולים בתחום האספקה החקלאית, בהן עמיר, המשביר לחקלאי, הגרעין, כלבו לחקלאי וחנויות הספקה חקלאית במושבים. לצד הלקוחות הוותיקים בענפי המזון, החקלאות והמחזור, ניתן למצוא ברשימה גם לקוחות ממגוון רחב של תעשיות, כגון עץ, מתכת, פלסטיק, נייר וקרטון, אלומיניום, טקסטיל ועוד.

 

זיהוי הצורך בהשחזת כלי חיתוך תעשייתיים
במסגרת העבודה מול הלקוחות עם פעילות ייצור, ייבוא ושיווק כלי החיתוך לתעשיה, זיהו בחברה את הצורך האמור להשחזה מקצועית. בשלב מסוים החליטו לנצל את הידע והניסיון שנצבר בחברה במשך שנות הפעילות ולהציע ללקוחות ליהנות משירותי השחזה מקצועית של כלי חיתוך לתעשיית המזון, כגון משוריים, סכינים וכן כרסומים, רוטרים ומברזים. כך יכולים לקוחות החברה, בתחומי תעשיית המזון והחקלאות, לוותר על משלוח כלי החיתוך התעשייתיים שלהם להשחזה בחוץ לארץ וליהנות משירות יעיל ומקצועי, אותו מספקת החברה בארץ.

מה מבדל את החברה ומוצריה מחברות אחרות בתחום?
"לצד מגוון המוצרים שאנו מייצרים, מייבאים ומשווקים, הצוות המקצועי שלנו מתמקד במתן שירות אמין ביותר, עם יחס אדיב ואישי לכל לקוח. כל זאת במחירים הוגנים ונוחים".

מאילו יתרונות נהנים לקוחות החברה?
"החברה מספקת פתרונות יצירתיים לבעיות חיתוך שונות. בנוסף, אנו מייצרים סכינים מיוחדים לפי הזמנה לצד ייצור גרילים, מעשנות וטבונים במידות שונות, סטנדרטיות או לפי הזמנה. יכולות אלה מאפשרות לנו להתאים את המוצרים באופן אישי לצרכי הלקוח. כך הלקוחות נהנים משירות אידאלי ומהמוצרים המתאימים להם באופן מושלם. לדוגמא, אנו מספקים סכינים לכפות בננות בבתי אריזה, לבתי אבחלה; מייצרים סכינים לקטיף בננות ותמרים, סכינים לקטיף סלרי, ארטישוק וירקות אחרים; ומשווקים סכינים לקטיף עשבי תיבול, פרחים, עגבניות, אולרי הרכבה, סכינים גדולים לעבודה במטעי הבננות והתמרים וסכינים שונים לעבודות חקלאיות שונות".

 

לסיום, מציינים בחברה תחום פעילות נוסף, של שיווק מוצרי חיתוך המיוצרים על ידי חברות אחרות, כגון כלים של חברת דימר, לתעשיות העץ, הפלסטיק והאלומיניום; מוצרי השחזה, חיתוך וליטוש של חברת גמל שריד; אופני השחזה יהלום ובורוזון של חברת טולגל ועוד.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>