עומרי משחיז באיכות

עומרי דבק המתמחה בתחום השחזת סכינים לענף המזון הקים לפני שנתיים את העסק שלו השוכן במרכז רמת גן הוא "סלף מייד מאן" ומשמש גם כאיש שיווק וקשרי לקוחות אך בעיקר בתור המשחיז

ומרי דבק, המתמחה בתחום השחזת סכינים לענף המזון. את העסק שלו השוכן במרכז רמת גן הוא הקים לפני כשנתיים . הוא "סלף מייד מאן" ומשמש גם כאיש שיווק וקשרי לקוחות אך בעיקר בתור המשחיז.

כל סכין עובר תחת ידי האמונות ומקבל טיפול אישי מתחילת ההשחזה ועד האריזה וחזרה ללקוח", הוא אומר.

אני מקפיד לקיים קשר אישי עם הלקוחות משום שרבים מלקוחותי  נותנים לי להשחיז סכינים יקרים מאוד וחשוב מאוד לי ולהם לדעת שיש להם על מי לסמוך"

מהו תחום ההתמחות שלך?

"אני משחיז את כל סוגי הסכינים, החל מסכין ביתי ועד סכיני שף וסכינים יקרים מאוד שעשויים מפלדות קשות. ההשחזות נעשות באבני מים (על רטוב) וכך הסכין לא נפגם והלהב לא מתחמם, מה שעלול להרוס אותו.

אני מומחה בהשחזת סכינים משוננים מכל הגדלים והסוגים, בדגש על השחזת כל שן באופן ידני, כמו כן אני מומחה בתיקון אומנותי של שברים וסדקים בלהבים ובידיות הסכין".  

 

מהו מגזר הלקוחות שלך?

"אני משחיז ללקוחות פרטיים, שפים, טבחים, מכללות ללימוד בישול ואספנים של סכינים".

מה הקווים המנחים בעבודתך?

"מקצועיות, אמינות, יושרה ושירות לקוחות.  אחד הדברים הייחודיים בשירות שלי הוא הנגישות ללקוח גם בשעות פחות מקובלות, לדוגמא: אם לאחר יום עבודה הסכינים צריכים השחזה, כי מחר מחכה עוד יום ארוך של בישול- זה המקום בו אני נכנס לתמונה- אפשר להרים טלפון, להביא את הסכינים לחנות שלי ואני אשחיז אותם כדי שלמחרת בבוקר אפשר יהיה לחזור ולעבוד איתם. אני חושב ששירות מקצועי לצד יחס אישי ואמין הם המפתח להצלחה, עד היום זו תפיסה שהוכיחה  את עצמה".

עומרי מביא כדוגמא לעבודותיו סיפורי צבע של לקוחות

"הגיעה אלי אישה שהביאה איתה סכין ישן מאוד שהידית והלהב שלו היו שבורים, הוא לא היה סכין מיוחד, אבל היה לו ערך סנטימנטלי גדול מאוד . היא סיפרה שבצעירותה היא קיבלה את הסכין  מאביה ז"ל כשעברה לדירה הראשונה שלה. היא הייתה בספק אם אפשר יהיה להביא אותו למצב טוב, אבל הסכימה לתת לי לנסות. עשיתי תיקון אומנותי ללהב ולידית העץ, היא ממש התרגשה כשהיא ראתה את הסכין במצבו החדש ואמרה שעכשיו היא תוכל לתחזור ולהשתמש בו.

אחד מהשפים להם אני משחיז סיפר לי על סכין יקר מאוד מפלדה דמשקאית שהוא לא יכול להשתמש בו בגלל שקצה הלהב נשבר מנפילה. שלושה חודשים הסכין שכב במגירה בגלל שהיה לו קשה לראות אותו שבור. ביקשתי שיתן לי את הסכין, תיקנתי את השבר השחזתי אותו באבני מים יפניות בשיטה המסורתית והחזרתי לו . הוא התלהב מהעבודה המקצועית והיחס האישי שנתתי לו ו...לסכין"

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>