ניגון מכונות האריזה של חובשי

"מכונה שעובדת נכון מפיקה 'ניגון' מסוים; רעש שפוגם באיכות הניגון מאוד מפריע". עזיז חובשי, מנהל השירות של חברת מכונות האריזה למזון מולטיואק,

מספר איך הוא מתרגש כשמכונה שלא פעלה עקב תקלה, מגיבה ו'קמה לחיים'; וגם איזו מכונת אריזה הוא הכי אוהב.

עזיז חובשי, מנהל השירות של חברת מכונות האריזה למזון מולטיואק, חי ונושם את העולם המכני בכל רמ"ח אבריו, עוד משחר ילדותו. חובשי הוא בוגר הבית הספר הארצי להנדסאים, במגמת חשמל, בטכניון, גר בעכו, נשוי ואב ל-3 בנים ובת.

איך הגעת לעסוק בתחום הטכני והמכני?
"מאז שעמדתי על דעתי אהבתי לחקור את הצד הטכני של הדברים ולבנות אובייקטים קטנים ומכניים. כשהוריי נסעו לחוץ לארץ ובקשו לדעת איזו מתנה ארצה, בקשתי ארגז כלים קטן מעץ. הארגז שימש אותי שנים רבות, ושמרתי אותו בחיבה מיוחדת עד לאחרונה". 

הגרפיקה, העיצוב והאסתטיקה המאפיינים את עולם האריזה משכו את חובשי, שרואה באריזה את "הפנים של המוצר והשלב הסופי של תהליך הייצור". 

את הקריירה המקצועית בתחום האריזה החל חובשי כטכנאי שירות למכונות של חברת מולטיואק, ששווקו על ידי חברה אחרת בה עבד. כבר אז התרשם מאוד מהרמה הטכנית הגבוהה, אופן העבודה הברור והנקי, כמות המידע הזמינה, ההשתלמויות המקצועיות, החומר המקצועי העשיר והאפשרות לסייע מרחוק באמצעות מערכות מחשב, שאפיינו את מולטיואק.

נוכח איכויות אלו וניסיונו הרחב של חובשי במתן שירות למגוון מכונות שונות בתחום תעשיית המזון והאריזה רכש חיבה מיוחדת למולטיואק. לכן, כאשר החברה בה עבד חובשי חדלה לספק שירותים למכונות מולטיואק הוא החליט ללכת בעקבות הלב ובעקבות המכונות שאהב. כך לפני כ-3 שנים הצטרף למולטיואק ישראל.

איזו מכונה מועדפת עליך ביותר?
"המכונה המעודפת עלי היא ה-Thermoformer. זו מכונה המאפשרת לייצר, למלא ולסגור את האריזה במכונה אחת. מדהים לראות כל פעם מחדש איך מגליל ניילון בלבד מעצבים אריזה, ובעזרת התבניות נותנים לאריזה צורה ואופי, ויוצקים בה חיים". 

מאז הצטרפותו לחברה מטפל חובשי בכל האספקטים שנוגעים למכונות האריזה, ולמרות תפקידו כמנהל שירות, הוא נהנה גם לתקן את המכונות באופן אישי.

מהו החלק האהוב עליך במהלך העבודה?
חובשי: "למכונה יש מוח ולא רגש, ובכל זאת כשמכונה שלא פעלה עקב תקלה כל פעם שהיא פתאום מגיבה וקמה לחיים זה מרגש אותי. כל מכונה שעובדת נכון מפיקה 'ניגון' מסוים וכשאני שומע רעש שפוגם באיכות הניגון זה מאוד מפריע".במסגרת תפקידו אחראי חובשי גם על מכלול היבטי השירות, שמספק

את החברה ומלווה את התהליך משלב קבלת ההזמנה, דרך אספקת המכונה מחוץ לארץ ועד לרגע בו מיוצרת האריזה הראשונה.

מה כולל השירות אותו אתה נותן ללקוחות במסגרת תפקידך בחברה?
"השירות כולל את התקנת המכונה באתר הלקוח, החל ממיקומה במפעל וחיבורה לאספקות של חשמל, מים, ניקוז, אוויר וגז; דרך חיבורה למכונות נוספות ותיאום העבודה ביניהן, וכלה בבניית תכניות העבודה והדרכת הלקוח לגבי אופן התפעול, וכמובן אספקת שירותי התחזוקה והתמיכה. כמו כן, אני אחראי על גיור מכונות ותרגום התוכנות לעברית כדי שהן "ידעו" לדבר עברית".

מה מבדל את השירות הטכני שאתה נותן ללקוחות החברה משירות שמקבלים לקוחות של חברות אחרות?
"אנחנו מקפידים לאסוף מהלקוח את כל המידע הרלוונטי, תוך התייחסות לצרכים הספציפיים של הלקוח והמוצר ולצרכים הטכניים והשיווקיים, כדי לספק לו את השירות הטוב ביותר. במקרים מסוימים אנחנו נוסעים עם הלקוח לחברת האם בגרמניה, כדי ללוות אותו בכל שלבי התהליך, ולשמר את סטנדרט השירות הגבוה שלנו לכל אורך הדרך".

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>