כלים מצוחצחים למטבח המוסדי

חברת מיס צח היא אחת מהחברות המובילות בתחום ציודי הסעדה למטבחים מוסדיים איכותיים החברה קיימת משנת 1985 בעליה ומייסדה הוא אלי מיס העוסק בתחום יבוא ציוד הסעדה למטבח המוסדי איכותי מאירופה במשך שנים רבות

חברת מיס צח היא אחת מהחברות המובילות בתחום ציודי הסעדה למטבחים מוסדיים איכותיים. החברה קיימת משנת 1985. בעליה ומייסדה הוא  אלי מיס העוסק בתחום יבוא ציוד הסעדה למטבח המוסדי איכותי מאירופה במשך שנים רבות.

 

בנו, צחי מיס,  המשמש כמנהל השיווק של החברה, מסביר בפרוטרוט על פעילות  החברה כיום ויתרונותיה:"עיקר פעילות החברה היא חיפוש ציוד איכותי המובא ישירות מאירופה אל הצרכן הישראלי. ציוד אשר עלויות הקניה שלו יקרות וגבוהות ולכן באה חברת מיס לתת לאותם צרכנים  את הפתרון לציוד איכותי ביותר משומש בשליש המחיר ממחיר החדש כל הציוד שמגיע לארץ עובר את בדיקת מכון התקנים ולאחר מכן שיפוץ בחלפים מקוריים והציוד יוצא תחת ידינו כולל אחריות ושירות

מה שמייחד את החברה שלנו הוא בכך שמדובר בציוד המיובא ישירות מאירופה ולא ציוד שעבד בארץ במקומות מסוימים שהרי ידוע  היטב כי ציוד המגיע ממדינות אירופה שמור הרבה יותר ומתוחזק ברמה מקצועית יותר. בנוסף, אנו מייבאים דברים מיוחדים על פי הזמנת לקוח ומכונות שונות ומיוחדות מעבר לציוד הסטנדרטי כמו,  מכונות לקילוף שקדים ,ריטרדרים בגדלים שונים, מכונות לטיפול בדגים טריים. מכונות ריסוק ועיבוד מזון עם חימום או בלי. מכונות לשטיפת ירקות. מדיחי כלים במגוון גדלים החל ממדיחי בר ועד מדיחי מסוע של מיטב החברות המובילות בעולם כמו הוברט וקומנגה הגרמניות ועוד ועוד."

מה הם מוצרי הדגל שלכם?

"מוצר הדגל הבסיסי שלנו הוא תנורי קומביסטימר(אפיה/צליה/בישול) של חברת רציונל גרמניה מכל הגדלים והדגמים  'בלאסט צ'ילרים/שוק פריזים במגוון גדלים ומידות שונות. סטפן קאטר לעיבוד מזון מהיר. תנורים לאפייה במגוון גדלים דגמים וסוגים של חברת ליונטי הולנד ועוד."

האם יש קווים מנחים שלכם  בניהול העסק?

"הדבר הבולט ביותר בעיננו ושמוצא את ביטויו גם ביחסינו עם הלקוחות הוא שמדובר בחברה שהיא עסק משפחתי עם אווירה ביתית ויחס אישי לכל לקוח באשר הוא ועל כך יעידו לקוחותינו הרבים עם דגש על  אחריות ושירות מהמעלה הראשונה על ידי מערך טכנאים בפריסה ארצית."

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>