חלומות מנירוסטה - אשר נירוסטה

אשר ביטון מגשים חלומות של אדריכלים ומעצבי פנים. בעסק שבבעלותו, אשר עבודות נירוסטה, הוא מצליח לתת מענה לכל גחמה של כל אדריכל ולייצר בדיוק את הפתרונות המתאימים. בימים אלה עומד ביטון בעיצומו של פרויקט בניית מתחם תצוגה במתחם המפעל שלו, בבת ים. בו זמנית, הוא פועל במרץ כדי להשיג את היעד הבא: ניתוב עיקר הפעילות אל השוק הפרטי.

אשר ביטון מגשים חלומות של אדריכלים ומעצבי פנים. בעסק שבבעלותו, אשר עבודות נירוסטה, הוא מצליח לתת מענה לכל גחמה של כל אדריכל ולייצר בדיוק את הפתרונות המתאימים. בימים אלה עומד ביטון בעיצומו של פרויקט בניית מתחם תצוגה בסניף המפעל, בבת ים. בו זמנית, הוא פועל במרץ כדי להשיג את היעד הבא: ניתוב עיקר הפעילות אל השוק הפרטי.

 

מגשים חלומות
העסק מתמקד בייצור ציוד מנירוסטה, בעיקר לענף המזון. הפעילות כוללת בין היתר גם ייצור ובניה של ציוד ופריטים מקצועיים למטבחים מוסדיים, למטבחים ביתיים ולמטבחי חוץ. בין פריטי הציוד המובילים בתפריט המוצרים ניתן למצוא גם מכשירי גריל, כיורים, ארונות מטבח, מדפים, רהיטים מיוחדים, מעקות, מפלים מיוחדים לבריכות ועוד.

תפריט המוצרים אמנם מציע מגוון מרשים של מוצרי קצה ופריטי ציוד, אך ביטון מדגיש, כי אחד היתרונות של ייצור בהתאמה אישית, מאפשר לבצע שינויים ותוספות, כדי לספק לכל לקוח את הפתרונות הדרושים לצרכיו.

מאילו עוד יתרונות נהנים לקוחות החברה?
"משום שאני עוסק בתחום קרוב ל-40 שנה, למדתי, החכמתי וצברתי ניסיון מקצועי ועסקי רב. הניסיון נותן לי יתרונות רבים, גם בהשוואה לאחרים העוסקים בתחום, שאינם אוחזים באותה רמה של ניסיון וידע. כיום אני גם מסוגל לפתח התנהלות כלכלית שתאפשר להמשיך ולהרחיב את הפעילות. יתרון נוסף, הוא השירות לו זוכים הלקוחות. אני מייצר פריטים מנירוסטה בהתאמה אישית ולפי הזמנה. ויכול לממש כל גחמה של כל אדריכל או מעצב פנים. לכן אני מצליח להגשים את החלומות והפנטזיות שלהם".

מצה"ל ועד למרפסות בתים פרטיים
ביטון הוא מומחה לייצור ציוד מקצועי מנירוסטה לענף המזון המוסדי ולמטבח הפרטי. הוא הקים את העסק שלו בשנת 1979 ומאז היקפי הפעילות הלכו והתרחבו.

ביטון: "בגיל צעיר התחלתי לעבוד כשכיר בעסק לעבודות נירוסטה. עבדתי שם במשך 4 שנים בערך ולמדתי את כל סודות המקצוע. בשלב מסוים הבנתי שאני רוצה להפוך לעצמאי והקמתי עסק משלי. בהתחלה עבדתי לבד ועם הזמן, כאשר היקפי הפעילות החלו לצמוח, התחלתי להעסיק עובדים נוספים".

בין לקוחותיו של ביטון אפשר למצוא מגוון רשתות שיווק מזון, כגון מנטה, שופרסל, יוחננוף, כמעט חינם וקואופ, אבל לא רק: "במהלך השנים האחרונות ביצענו לא מעט עבודות הכוללות משטחים, מקררים, מעקות, דלפקים, ארונות ועוד. עבדנו עבור לקוחות שונים, בהם גם הצבא, דרך חברת אשטרום, רשתות שיווק מזון, בתי חולים ומוסדות שונים".

מדוע החלטת להתחיל להתמקד בשוק הפרטי?
"אנחנו עדיין עובדים מול לקוחות מהשוק המוסדי והמקצועי, אך מעוניינים להתמקד במגזר הפרטי. זאת, משום שהתחום בו אנו עוסקים השתנה; השוק השתנה, בעקבות הייבוא המרובה מסין. הייבוא של מוצרים במחירים נמוכים, שלא ניתן להתחרות בהם, הביא אותנו להוריד מחירים גם כן. אך כיום זה הגיע למצב בו אין לנו אפשרות להוריד את המחירים יותר. לכן בניתי אסטרטגיה להתמודד עם המצב, שעיקרה התמקדות בשוק הפרטי".

ספר על פרויקט מיוחד עליו אתה עובד בימים אלה.
"לאחרונה סיימנו פרויקטים רבים של ייצור מעקות למוסדות. התמקדתי בתחום וזה הביא לשיפור בפעילות החברה. הפרויקט הנוכחי הוא בניית תצוגה של דגמי מטבחים ודגמי ברים".

 

ספר על היעדים לשנה הקרובה.
"בתקופה הנוכחית, במקביל להמשך הפעילות בשוק המזון המוסדי והמקצועי, אני רוצה, כאמור, לנתב את פעילות החברה לשוק הפרטי. בהמשך לכך, אחד היעדים הוא לפנות ללקוחות ממעמד הביניים ולהציע להם מענה עם המוצרים שלנו. המטרה היא לאפשר מטבחון קטן ומקצועי לגריל, לכל מי שיש לו מרפסת בבית. בו זמנית, להמשיך לייצר ארון מטבח במבצע ומטבחים לחצרות בבתים פרטיים, עבור לקוחות בעלי יכולת".

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>