חדשנות בציוד חקלאי

יצרנית הציוד החקלאי הגרמנית CLAAS הטמיעה את פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

יצרנית הציוד החקלאי הגרמנית  CLAAS הטמיעה את פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס על מנת לבנות מכונות חכמות ובעלות יעילות אנרגטית גבוהה.


היצרנית, דאסו סיסטמס הודיעה כי, חברת CLAAS, הנחשבת כאחת מיצרניות הציוד החקלאי המובילות בעולם,וממוקמת בהרסווינקל גרמניה, השלימה הטמעה מלאה של פלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE. CLAAS.
עצם החיבור בין מחלקות ומערכות שונות כבר אינו מספיק על מנת להשיג את החדשנות המהירה הנדרשת בשוק הציוד התעשייתי. מובילי השוק מאמצים שיטה של פלטפורמה דיגיטלית אחת, כך שכל הדיסציפלינות השונות יכולות לשתף פעולה בזמן אמת ולאורך כל מחזור החיים של המוצר, לזהות ולפתור בעיות בשלבים מוקדמים, ולשתף לקוחות וספקים ביצירת החוויה הסופית.

מתוך הכרה בכך, CLAAS אימצה פלטפורמה דיגיטלית משותפת אחת לכל התחומים, המספקת גישה מהירה לידע הרחב של החברה ומסייעת ביצירת שיתוף פעולה בולט לעין כדי לאפשר חדשנות חכמה. CLAAS תשתמש בחוויות פתרונות בתעשייה "Single Source for Speed", "Concurrent Equipment Engineering", "Ready to Make" ו-"Keep Them Running" של דאסו סיסטמס, המבוססות על פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE.

"פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס היא  הפלטפורמה האסטרטגית שלנו לכל מה שאנחנו עושים בהנדסה ובדיגיטציה – החל משלב פיתוח הרעיון וכלה בייצור ושירות", אמר ניקו מישלס, ראש תחום הנדסת המוצר הדיגיטלי, CLAAS. "מידע המוצר זהה לכולם ומאפשר להם גישה לפתרון משולב עם העיצובים האחרונים, ואת המידע הזה אנו צריכים לתחזק רק פעם אחת מאחר שאין כפילויות מידע."

"שוק הציוד החקלאי העולמי משתנה במהירות רבה, תוך כדי שילוב IoT בקצב בלתי יאמן, ויצירת מכונות עוד יותר חכמות,", אמר פיליפ ברטיסול, סגן נשיא, ציוד תעשייתי, דאסו סיסטמס. "כדי להשיג רמה כזאת של חדשנות בעידן הנוכחי של שינוים דינמיים, חברות חייבות לפעול ביעילות ובצורה חכמה ואחידה, בתור פירמה. זה למעשה מה שפלטפורמת ה-3DEXPERIENCE  מאפשרת ל-CLAAS."

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>