חדשות השבוע במזון

חדשות השבוע במזון ברכישות והשקות חדשות ועוד


חדשות השבוע במזון ברכישות חדשות ועוד 


מסעדת פגודה במתחם לידו טבריה,  רכשה לאחרונה סדרה של  רובוטי הסושי המתקדמים בעולם של חברת SUZUMO יפן. הרכישה התבצעה מחברת אדיר סוכניות.


קונדיטוריית נוגטין בפתח תקווה התחדשה בצמד תנורי פולין קומפקטים במיוחד ובשלוש מטמפררות שוקולד חדשות של חברת סלמי. הרכישות התבצעו מחברת אדיר סוכניות.


חברת קירוסקאי-פלבם  חתמה לאחרונה הסכם לרכישת הפעילות של חברת "מרכז מכונות מזון". ההסכם המשמעותי לענף ציודי המזון בישראל עתיד להשפיע באופן משמעותי על ענף זה.

 


קירוסקאי פלבם
השיקה לאחרונה את  Zamboozy, מכשיר ייחודי מבית Taylor להכנת  קוקטיילים קפואים, בעלי מינון מדויק  וטעימים במיוחד.


לרגל יום האבוקדו הבינלאומי, המצוין מיד שנה ב- 31 ביולי, ולרגל פתיחת עונת האבוקדו, פרסמה חברת "חקלאי גרנות", את תוצאותיו של סקר שבדק מהן העמדות בנוגע לאבוקדו בקרב הצרכן הישראלי. בסקר, אשר בוצע על ידי מכון שריד, השתתפו 500 גברים ונשים בגילאי 18 ומעלה ומתוצאותיו עולה, כי כ-85% חושב כי האבוקדו הוא פרי בריא, מזין וטעים וכ-70% אינם מסכימים כלל כי הוא "פרי מוזר". לגבי היות האבוקדו פרי משמין הדעות חלוקות, 33% מסכימים במידה רבה, 32% חושבים שלא ול-35% זה לא אכפת. 


הסקר בדק גם מהם הפירות והירקות אותם רוכשים הישראלים בתדירות הגבוהה ביותר. התברר כי בירקות נמצאת העגבנייה במקום הראשון, בתדירות רכישה של 91% כלומר, היא מצויה כמעט בכל קנייה. אחריה מלפפון בתדירות רכישה של 88%, שלישי בצל בתדירות של 73%, אחריו תפוח אדמה עם תדירות רכישה של 64% וסוגר את החמישייה פלפל האדום, אשר נרכש בתדירות של 61%. עוד עולה מהסקר, כי גזר וחסה נרכשים בתדירות של כ-45%, כמעט במחצית ממספר הקניות, ואילו בטטה, כרוב, אבוקדו ופטריות, נרכשים בשיעור של כ-30%, כשליש מהפעמים. בפירות מגלה הסקר כי המובילה היא הבננה, היא נמכרת בתדירות של 67%, אחריה תפוח עץ בתדירות רכישה של 62%, אבטיח נרכש בעונה בתדירות של 52% ורביעי ענבים, עם תדירות של 37%.

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות. אנודייז

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>