חדשות השבוע במזון

חדשות השבוע במזון ברכישות חדשות ועוד


חדשות השבוע במזון  ברכישות חדשות ועוד


"חקלאי גרנות", חברת השיווק של פירות וירקות של ארגון הקיבוצים והמושבים גרנות, מקדמת את חקלאות העתיד ועוברת לניהול חווה חכמה באמצעות טכנולוגיה מתקדמת. החברה חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת   FarmManager(פארם מנג'ר), במסגרתו ינהלו חקלאי הארגון את השטחים החקלאיים והגידולים באמצעות הפלטפורמה החדשנית לניהול חווה חכמה. מערכת הניהול החדשה תאסוף מידע באופן אוטומטי ממגוון סנסורים במטע, הכולל את הפעולות המוטוריות, מידע ממערכות ההשקיה, מידע מטאורולוגי ומגוון רחב של דאטה שיוזן מהמטע למערכת.


לדברי גיורא מרום, מנכ"ל חקלאי גרנות: "הטכנולוגיות החדשות המפותחות כיום מאפשרות להפוך כל משק לחווה חכמה ולמעין מפעל תעשייתי משוכלל. יצרנו עבור כל מגדל מרכז שליטה שמספק דאטה שעל פיה מתקבלות החלטות אופרטיביות, כלכליות ואגרונומיות. באמצעות הטכנולוגיה  ניתן לעקוב אחרי כל שלבי הגידול החקלאיים בחלקות שמשתרעות על אלפי דונמים. המערכת מודדת את הנתונים, מבצעת ניתוחי בינה מלאכותית ומציגה המלצות לחקלאי איך לייעל את העבודה, להוזיל את העלויות ולהגדיל את התפוקה בעשרות אחוזים. בנוסף מאפשרת לנו המערכת לאסוף נתונים למערכת מרכזית שמנתחת אותם ומסייעת לנו לשפר את המוצר ולטפל בבעיות איכות לאורך כל שרשרת הערך".


 חברת לאנץ' טיים, המספקת מדי יום עשרות אלפי מנות אוכל מזינות למאות גני ילדים, צהרונים, מתנ״סים ובתי ספר, הצוותים המקצועיים נתקלים בקשיים רבים ומתמודדים עם קשיים להחזרת הילדים לשגרה תזונתית. לצורך כך, הפיקה החברה סרטוני הדרכה לצוותים המקצועיים במוסדות החינוך ולהורים, העוסקים בטיפול נכון באוכל, שמירה על בטיחות וניקיון המזון והרגלי אכילה נכונים בצהרון ובגן. לדברי אלי מלכה, מנכ"ל חברת לאנץ' טיים, "אנו מבצעים התאמות בתפריטים, מעשירים את סל הפירות והירקות ומרעננים את הנהלים, במטרה להחזיר את הילדים לתלם".
מחקר חדש שפורסם לאחרונה, בדק את השפעות התזונה על ההישגים במערכת החינוך. על פי תוצאות המחקר, שנערך על ידי חוקרים מאוניברסיטת מזרח-אנגליה, תזונה מזינה, העשירה בפירות וירקות, מועילה לבריאות הנפש של ילדים. צוות המחקר ניתח נתונים מסקר בריאות ורווחה שנערך בקרב כ-9,000 תלמידים מ-50 בתי ספר יסודיים ותיכונים מרחבי בריטניה, אשר בחן את הקשר בין צריכת פירות וירקות לבין רווחה נפשית. הממצאים, שפורסמו לאחרונה בכתב העת bmj nutrition prevention & health, קובעים כי אלו שהיו עם תזונה בריאה יותר, אשר צרכו חמש מנות או יותר של פירות וירקות ביום – היו בעלי בריאות נפשית טובה יותר.


אנטיקוביץ בייקרי משוק בצלאל תל אביב. רכש צמד תנורים של חברת Polin.מלוש של חברת MIXER.ריטרדר של חברת Polin
מרדדת בצק ממוחשבת ומיקסר הקצפה של חברת RAM.מכונת טמפרינג של חברת Selmi. המכונות נרכשו מחברת אדיר סוכניות.


אדיר סוכניות מכרה לאחרונה מכדררת בצק אוטומטית 30-200 גרם חדשה למאפיית המגדל כפר קאסם. המכונה היא תוצרת חברת csc איטליה.

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות. אנודייז

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>