המיומנות של אבישלום

אבישלום ערמי מראש העין הוא טכנאי מכונות מזון העובד בתחום מזה 15 שנה את מרבית זמנו בתחום הוא מחלק בין מסעדות, מטבחים מוסדיים ובתי מלון שבהם מתרחשות לעיתים קרובות תקלות לא פשוטות במכונות מזון הגורמות לא אחת להשבתה של מערך עבודה חשוב במטבח

אבישלום ערמי מראש העין הוא טכנאי מכונות מזון, העובד בתחום מזה 15 שנה. את מרבית זמנו בתחום, הוא מחלק בין מסעדות, מטבחים מוסדיים , ובתי מלון שבהם מתרחשות לעיתים קרובות תקלות לא פשוטות במכונות מזון הגורמות לא אחת להשבתה של מערך עבודה חשוב במטבח.

תחום ההתמחות של אבישלום הוא רחב ומגוון וכולל בין השאר: תנורי בישול ואפיה,  פלנצ'ות, צ'יפסרים, סירים חשמליים, פלטות חשמליות.  מדיחי כלים גדולים. הכל למעשה חוץ מציוד גז וציוד קירור.

מגזר הלקוחות שלו כולל: בתי מלון, מסעדות, חברות הסעדה, מטבחים מוסדיים. רובם באזור המרכז.

מה הם סוגי הבעיות הנפוצות שאתה נתקל בהם במסגרת עבודתך?

" בדרך כלל מדובר בחוטי חשמל שנשרפו, מערכות פיקוד ובקרה שקרסו בגלל הזנחה, ותקלות חוזרות ונשנות בהם שלא טופלו כראוי מבחינה מקצועית. בעיות שונות שנוגעות לבלאי במערכות. לפעמים הבעיות הללו נוצרות גם בגלל עומס יתר על המערכת בכללותה וגם בגלל טיפול לא נכון."

מה הטיפים שאתה יכול לתת על מנת לתחזק טוב יותר את מערכות הבישול והאפיה הגדולות ולנסות למנוע תקלות תכופות?

"הטיפ הכי חשוב בעיניי הוא ניקוי נכון. במקומות רבים נוטים להציף ממש בסילוני מים את הכלים ,מה שנקרא  שטיפה יתרה. אז לכאורה זה מבטיח נקיון והגיינה. למעשה שטיפה יתרה, מזיקה ביותר למערכות האלקטרוניות והמכאניות של הציוד. על מנת לשמור על תקינות הגיינית טובה ורצויה של הציוד לסוגיו במטבח צריך להקפיד לנקות עם  מטליות ניקוי ומים וסבון. ולאו דווקא עם סילוני מים גדולים ומיותרים לרוב. הטיפ הנוסף זה לקיים כשגרה בדיקות תקופתיות של הציוד במטבח, על מנת להבטיח או למנוע שלא יווצרו תקלות בגלל הזנחה או חוסר תשומת לב בנוגע לבלאי מערכות ההפעלה של התנורים והסירים"

לטיפים על ניקוי מכונות קפה

מה הם הקווים המנחים שלך בעבודתך זו?

"אני מביא איתי נסיון מקצועי עשיר ומאוד רב גוני בתחום. ובוודאי תורם ברצון מהידע שלי לשיפור הדברים אצל הלקוחות על מנת שתקלות לא תחזורנה על עצמם. אני גם לא מתפשר על הידע המקצועי שלי מול לקוח ואומר לו מה בדיוק הדברים שצריכים לתקן אצלו.  דבר שלישי תמיד אני דואג שיהיו ברשותי חלקי חילוף מתאימים לציוד על מנת שהלקוח לא יטרטר את עצמו מול ספקים שנעלמו פתאום או חנויות יקרות מאוד. לכן, ברוב המקרים אני דואג תמיד לכך שיהיו ברשותי חלקי חילוף מתאימים למרבית סוגי הבעיות"

אבישלום מביא כדוגמה שני  מקרים שבהם הוא פתר באופן מהותי בעיות אצל לקוחות:" היה לי מקרה של מאפיה גדולה באזור המרכז, שמכונת חיתוך הלחם אצלה התקלקלה, ולא היה שם פתרון יעיל בגלל שמדובר היה בהפעלה אלקטרונית של המכונה.  אני פתרתי להם את הבעיה מבלי שיצטרכו להוציא על כך הון תועפות וכך שהפתרון יהיה הכי יעיל ולטווח זמן ארוך מאוד.

המקרה השני היה של מטבח מוסדי גדול שנתקע עם בעיה בתנור הבישול המאסיבי שלו. הסתבר שם  כי התנור עבד על מערכת הפעלה אלקטרונית שהייתה יקרה מאוד, ולא היו חלקי חילוף לזה בזמינות, ולכן זה היה עלול להיות פעמיים יקר מאוד. גם בעלות של הכרטיס האלקטרוני וגם בהתקנתו. אני מצאתי לזה פתרון יעיל כאשר התקנתי אצלם מערכת הפעלה מכאנית, יעילה, קשיחה, זולה יותר וקלה לשימוש, וזה הוכיח את עצמו כפתרון כדאי ראוי ונכון לעשותו."

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>