הברק של הקופות החכמות

המוטו המוביל את פעילות חברת הקופות הממוחשבות, ברק, מתמקד בפיתוח פתרונות חכמים, שיספקו מענה לכל צרכי הלקוח. בחברה מאמינים, כי הצלחתו של כל עסק נמדדת לפי שביעות רצון הלקוחות. בהמשך לכך מציעה החברה מוצרים למחשוב עסקים בכלל, ובענף המזון בפרט, כגון רשתות שיווק מזון, מינימרקטים, מכולות, מסעדות, בתי קפה, חנויות נוחות, מעדניות וכולי

המוטו המוביל את פעילות חברת הקופות הממוחשבות, ברק, מתמקד בפיתוח פתרונות חכמים, שיספקו מענה לכל צרכי העסק. בחברה מאמינים, כי הצלחתו של כל עסק נמדדת לפי שביעות רצון הלקוחות.

בהמשך למוטו האמור, החברה מציעה פתרונות למחשוב בתי עסק בכלל ולעסקים בענף המזון בפרט, כגון רשתות שיווק מזון, מינימרקטים, מכולות, מסעדות, בתי קפה, חנויות נוחות, פיצוציות, מעדניות וכולי.

מומחיות במחשוב חנויות מזון ובמערכות משקלי מעדניה
פעילות החברה מתבססת על ידע וניסיון שנצברו במשך למעלה מ-20 שנה. מנהלי החברה כיום מהווים דור שני בתחום קופות ממוחשבות. הוריהם היו ממקימי חברת הקופות הידועה, תמר אלקטרוניקה, שהובילה את התחום בארץ בשנות ה-80 ובשנות ה-90. הצוות בחברה מורכב מעובדי החברה הוותיקה, בהם טכנאים, תכנתים, אנשי שירות ומכירות.

בין המאפיינים המבדלים את החברה מאחרות הפועלות בתחום, גם פיתוח המומחיות למחשוב חנויות בשר, עם חיבור אונליין למערך ממוחשב של משקלי מעדניה. עוד פותחה מומחיות למחשוב מועדוני לקוחות, עם תכונות שונות כגון צבירת נקודות, משלוח הודעות טקסט ללקוחות, דיוור ומבצעים מיוחדים. החברה מומחית גם בפתרונות המותאמים לכל סוגי המסעדות, בתי הקפה, המועדונים והבארים.
 
באתר החברה ניתן למצוא מידע על פעילות החברה, על לקוחותיה ועל מגוון המוצרים שמציעה חברה, על המאפיינים המרכזיים של המוצרים והמערכות הממוחשבות.

בין המערכות הממוחשבות עליהן מפרטת החברה גם מערכת הפרופיט-אייג'. מערכת זו מהווה דוגמא המייצגת את הפתרונות אותן מציעה החברה. מדובר במערכת שפותחה תוך התמקדות במאפיינים המאפשרים יעילות, מהירות ונוחות. המערכת מציגה עמדת מכירה, עם מגוון יכולות ותכונות מתקדמות, לניהול נוח של פעילות נקודת המכירה ובקרה מלאה. בין המאפיינים שכוללת המערכת, גם תמיכה בכל אמצעי התשלום המקובלים, בהם גם כולל תווי שי, זיכויים, מטבע זר ועוד.

תכונות המערכת מציעות גם מגוון אפשרויות מכירה, כגון סקירה, חיפוש פריט,עיון, הזנת ברקוד ועוד; הפקת חשבוניות מס, הפקת ספחי החלפה עם שליטה בתוקף ובקרת שימוש חוזר; שעון נוכחות מובנה לצוות העובדים; ביצוע מכירות, מבצעים ופעילות למועדון לקוחות ולקהל הרחב; ניהול מלאי ומעקב אחר פריטים; קטלוג היררכי עם מאפייני פריטים; אוסף דו"חות מובנים בהתאמה אישית, עם מחולל דו"חות מובנה וידידותי למשתמש, המאפשר בניה ושמירה לשימוש חוזר; מערכת הרשאות גמישה; שליטה מרחוק במערך הקופות, התכנות והצבת הקופאים.

עוד בין תכונות המערכת הממוחשבת מדגם פרופיט-אייג', המפורטות באתר החברה, גם אפשרות יצוא נתונים לאקסל, תמיכה במערכות הפעלה שונות וחיבור לחומרת הקופה (כולל מדפסת, משקל, תצוגה ללקוח, מסכי מגע, עכבר או מקלדת ועוד). מערכות החברה מאפשרות גם עבודה מקומית (אופליין); אפשרויות לשילוב תוכנת משקלי מעדניה; משלוח הודעות טקסט; הוספת עמדות מכר או עמדות בק-אופיס בכל שלב ועוד.

שימוש בניסיון ובידע למתן מענה כולל
בקטגוריית הקופות ברשימת המוצרים ניתן למצוא מגוון דגמים, בהם גם קופה רושמת סלולרית עם אפשרות לסליקת כרטיסי אשראי, קופה רושמת ללא כרטיסי אשראי, קופה רגילה עם תוסף כרטיסי אשראי ועוד.

באתר החברה ניתן למצוא את רשימת הלקוחות והיא נחלקת לשתי קטגוריות: לקוחות חדשים ולקוחות שעברו ממערכות אחרות לאלה שמציעה החברה. ברשימת הלקוחות החדשים מופיעים בתי עסק הנמצאים במהלך ההתנסות הראשונה שלהם עם מערכות קופה ממוחשבות. החברה משתמשת בניסיון ובידע שצברה, על מנת לספק ללקוחות אלה מענה כולל, החל ברמה התפעולית, דרך הרמה הניהולית וכלה בידע על הפעלת עסק באופן ממוחשב.

 

ברשימת הלקוחות שביצעו הסבה ממערכות אחרות למערכות הממוחשבות של החברה, ניתן למצוא בתי עסק שהעבירו נתונים ישנים אל המערכות המתקדמות שמציעה החברה. החברה מספקת ללקוחות אלה מענה כולל, המאפשר שימוש בכל רכיבי המערכת הישנה, תוך צמצום עלויות למינימום.

חשיפת המידע האמור מהווה חלק מאסטרטגיית החברה, שעיקרה הרחבת רשימת הלקוחות ונחישות לספק שירות מקצועי ויעיל לכל לקוח, מכל סוג ובכל היקף פעילות.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>