דויטש בהסכם ייצוג בלעדי עם קונצרן IMA

חברת דויטש גרופ בע"מ מיבנה חתמה לאחרונה על הסכם ייצוג בלעדי עם חטיבת הקפה של קונצרן IMA


חברת דויטש גרופ בע"מ מיבנה  חתמה לאחרונה על הסכם ייצוג בלעדי עם חטיבת הקפה של קונצרן IMA  האיטלקי. 
קונצרן IMA הוא הקונצרן העולמי הגדול בעולם בתכנון וייצור קווים ומערכים אוטומטים לאריזה לשווקים שונים, כגון: פארמה, קוסמטיקה, כל סוגי המזון, תה ,קפה, טבק ועוד. החברה נוסדה בשנת 1961 ועם השנים התפתחה וצמחה לכדי 45 אתרי ייצור ב-80 מדינות שונות בעולם המעסיקים כ-7,000 עובדים. חברת IMA S.P.A נסחרת בבורסה במילאנו מאז 1995 ובשנת 2001 הצטרפה לסגמנט STAR (מניות באיכות פריים).

 

שלומי דויטש ,מנכ"ל החברה: "לפי סקרים שונים שנערכו, ישראל נמצאת בין 10 המדינות המובילות בעולם בצריכת קפה לנפש. קרוב ל־80% מהישראלים שותים לפחות כוס קפה אחת ליום (79.6%), מתוכם 47.5% נוהגים לשתות 3-2 כוסות קפה ליום, 34% שותים למעלה מ־3 כוסות קפה בממוצע ליום. שוק הקפה, על כל האספקטים השונים שלו, מגלגל למעלה ממיליארד שקל בשנה, מה שעושה את השוק הנ"ל למעניין בעבורנו. בתקופה הקצרה שאנו מייצגים את הקונצרן הצלחנו למכור שתי מערכות אוטומטיות  מלאות המיועדות לאריזת קפסולות תואמות נספרסו, מה שהפתיע גם את שותפינו האיטלקים".

בתחום הקפה, IMA מתמחה בפתרון- Turen key , החל מתכנון מפעל הקפה, דרך אחסנה, טיפול ושינוע של הפולים לפני קלייתם, מערכי קלייה, טחינה ועד לאריזת הקפה בתצורות שונות, וזאת בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.  בין לקוחותיה בשוק הקפה נמנות ענקיות עולמיות כגון: Nestle, illy, Lavazza, Nestle (Nespresso) ועוד.

לאחרונה הקימה IMA את ה- Coffee Hub, מקבץ של מותגים מומחים, שכל אחד מהם מספק מפתח מהחוויה והמומחיות הדרושים לשרת את תעשיית הקפה מ-א' ועד ת'.  לחטיבה זו שייכים 5 מפעלים שונים: Petroncini Impianti , Tecmar, Gima, Spreafico Automation ו- Mapster.
מקבץ החברות נוצר במטרה למנף את המומחיות בכל שלב של עיבוד ואריזת הקפה ולמקם את IMA כחברה המובילה בשוק הקפה, אשר מספקת פתרונות כוללים ליצרני קפה, גדולים וקטנים כאחד, ברחבי העולם. 
אנו בטוחים שישנו פוטנציאל ענק למומחיות של קונצרן זה בשוק הקפה הישראלי. היצרנים הישראלים מבינים היטב את היתרון בהתקשרות עם קונצרן גדול שנותן פתרון כולל, עם מעבדות ותקצבי פיתוח שמשאירים אותם בחזית הטכנולוגית."

מערכת קירור

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>