בדים טכניים לאפיה

חברת טכנו מש בדים טכניים בע"מ השוכנת ביבנה, היא חברה המתמחה בשיווק מכונות וציוד לענפי הקמח והאפיה, וייצור מוצרים משלימים לתהליכי ייצור קמח.


חברת טכנו מש בדים טכניים בע"מ השוכנת ביבנה, היא חברה המתמחה בשיווק מכונות וציוד לענפי הקמח והאפיה, וייצור מוצרים משלימים לתהליכי ייצור קמח.
מתחם החברה, הכולל משרד, מחסן מלאי ואולם ייצור קטן, נמצא באזור התעשיה של יבנה. 
היא הוקמה בשנת 1991 על ידי  חיים קנפל, כעסק משפחתי. חיים, הוא הבעלים והמנהל של החברה.


טכנו משי מתמחה באספקת מכונות לטחנות קמח. טחנות קמח, טחנות קומפקטיות לקמח מלא, סובין וכוסמין, מכונות אבני ריחניים, מכונות פטישים ועוד. רוב הלקוחות בתחום,  הן הטחנות המובילות בישראל. אספקת ציודי קצה לסוגיהם למאפיות( חלקי חילוף למכונות שונות ועוד) ייצור ציודים משלימים הכוללים: כיסונים להכנת בצק, שרוולי סינון, רצועות בד לבצק וציודים טכניים נוספים המהווים ציודי השלמה.
המכונות מיובאות מחו"ל וטכנו מש היא למעשה משווק של מכונות אלו.


מגזר הלקוחות של טכנו מש, כולל: יצרני קמח, מאפיות גדולות, מפעלי מזון לאפיה, מכל רחבי הארץ, החלק הארי של הלקוחות הם לקוחות עסקיים שונים מתחומי האפיה והקמח. יחד עם זאת החברה גם מייצאת חלק ממוצריה לחו"ל, והייצוא מהווה 20% מכלל פעילותה השוטפת.( ארצות הברית,הודו, אוסטרליה, אינדונזיה ועוד).
הצוות המקצועי כולל תופרות, אנשי מנהלה ואנשי שיווק. פעילותה של טכנו מש היא ארצית. אבל בסיסה הוא ביבנה. 
בתחילה עסקה החברה במכירת רשתות ניילון ופוליאסטר ובתפירת שקי שחרור אויר ושרוולי מעבר מלבד ומבדים שונים. בשנת 1994 התרחבה החברה והחלה ביצור סלסלות לפרופר סלים של חברות רבות כמו WP HATON Benier, Sattoriva ואחרים. 


מה היתרונות שלכם?
"ראשית, אנו בעלי נסיון של 30 שנה בתחום. יכולים לתת מענה מקיף מאוד למרבית ציודי הקצה בתחום. 
המוצרים שאנו מספקים אותם, הם באיכויות גבוהות מאוד. המענה שאנו נותנים הוא עם טווח רחב של מוצרים, ייעוץ, תמיכה טכנית ללקוחות. יש לנו מתפרה עם 16 מכונות שבה מיוצרים חלק מהמוצרים  שרוולי חיבור וסינון, חיפו, בדי ייצור ועוד. יש לנו מלאי רחב וגדול של כל סוגי המוצרים הנדרשים בתחום, ואנו למעשה ערוכים לכל סוג של צורך דחוף או בקשה לאספקה של אותם מוצרים/ חומרים הנדרשים בדחיפות על ידי הלקוח. פעם בשבוע, עובד בכיר של החברה, שהוא גם בעל ידע טכני מסתובב אצל לקוחות, לפי דרישה או צורך ופותר להם בעיות שנתקלו בהם."

בטכנו מש, יש עשרות רבות של מקרים מיוחדים שהם בגדר סיפורי צבע.
חיים הביא שניים מהם לדוגמה:
"מאפיה גדולה מאוד בצפון הארץ, נתקעה עם בעיה חמורה מאוד של שרוול לייצור קמח. הגענו אליהם בשבע בערב ונשארנו עד שעה אחד-עשרה, עד שהבעיה נפתרה וזה חסך להם הרבה כסף ונזקים עתידיים."
"מקרה אחר, היה של שתי מאפיות גדולות בירושלים שנתקלו בבעיה של ייצור קמח שאינו מצליח בגלל בעיות טכניות שהיו קשורות לשרוולים ולבדי ההפרדה. לאחר מאמץ אינטסבי לא ארוך, הצלחנו לעלות על הבעיה, ונתנו להם פתרון שהיה גם מעשי וגם יצירתי. וכך, חסכנו להם שעות עבודה, הפסד אפשרי ובזבוז משאבים ניכר ביותר."

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

חנות אינטרנטית

העולם כולו עובר לקניות ברשת האינטרנט.
תנו לנו לבנות לכם חנות אינטרנט מלאה
כולל סליקה, אבטחה והכנסת כל המוצרים.
לקום בבוקר ולראות כמה כסף נכנס בלילה!

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה רק תקבע את התקציב
תיקון ABS | הסעות בדרום | 
אנודייז

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה לדף הראשון
טרקטורון חשמלי לילדים | קייטרינג לאזכרות

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>