אימפריה בשקית

לאחרונה רכשו ביצרנית השקיות, חברת אימפריית הניילון, מכונות חדשות שצפויות להשתלב בתהליכי הייצור במהלך שנת 2016. המהלך מהווה חלק מאסטרטגיית החברה, שעיקרה לפתח את המפעל תוך דגש על מעבר מלואו-טק להיי-טק. בראיון עימו מספר משה צדיקריו, אחד מבעלי החברה, על המכונות החדשות ונותן טיפ שיאפשר הוזיל בעלויות הרכישה של שקיות מתכלות

לאחרונה רכשו ביצרנית השקיות, חברת אימפריית הניילון, מכונות חדשות שצפויות להשתלב בתהליכי הייצור במהלך שנת 2016. המהלך מהווה חלק מאסטרטגיית החברה, שעיקרה לפתח את המפעל תוך דגש על שדרוג וייעול תהליכי הייצור מלואו-טק להיי-טק. בראיון עימו מספר משה צדיקריו, אחד מבעלי החברה, על רכישת המכונות החדשות ונותן לקוראים טיפ שיאפשר הוזיל בעלויות הרכישה של שקיות מתכלות.

ניילון | שקיות

כוחה של שקית
החברה המשפחתית, שהוקמה בשנת 1979, מתמחה בייצור שקיות ניילון (פוליתילן) בכל מידה ולכל מטרה אותן היא משווקת ללקוחותיה בכל רחבי הארץ. ברשימת הלקוחות אפשר למצוא חברות ובעלי עסקים מכל תחומי התעשיה, בהם גם מוסדות, רשויות מוניציפליות, משרדי ממשלה, חנויות, רשתות ועוד.

מהם היתרונות מהם נהנים לקוחות החברה?
"מעבר לידע המקצועי ולניסיון שנצבר בחברה במשך כ-40 שנה, אנו נותנים ללקוחות שלנו שירות מקיף ויעיל, שמאפשר להם ליהנות משקט תעשייתי, מאיכות גבוהה, מאספקה קבועה ובטוחה של כמויות מדויקות ומגיבוי מלא. מעבר לכך, יש לנו מעבדה עם ציוד בעלות של כמיליון דולר. שם אנו שקיות | שקיתיוצרים תרכובות חומרים שמאפשרים לנו לייצר שקיות ניילון במידות עובי שונות. אנו מסוגלים לייצר שקיות דקות מאוד ולהוריד את העלויות ללקוח, מבלי לוותר על האיכות והחוזק של המוצר".

מה מבדל את החברה מחברות אחרות בתחום?
"להבדיל מחברות אחרות בתחום, שמציעות רק שלב אחד בתהליך הייצור והאספקה, אנו מבצעים את כל שלבי הייצור מקצה לקצה: החל בקיבוע של גרגיר החומר הראשוני שמגיע למכונה, דרך הייצור, העיצוב וההתאמה של מאפייני המוצר לצרכי הלקוח, ההדפסה, החיתוך, וכלה באספקת המוצר ללקוח. מאפיין נוסף שמבדל את החברה הוא העובדה שאנו מפעל ירוק. אנו מאוד מודעים לייצור ידידותי לסביבה. לכן אנו מייצרים שקיות מחומרים מתכלים ובתקנים מאוד גבוהים. דאגנו שבתהליכי הייצור לא תהיה פליטה של חומרים שפוגעים בסביבה".

ככה תחסכו ברכישה של שקיות מתכלות
לאחרונה רכשה החברה מכונות חדשות שצפויות להשתלב בתהליכי הייצור במהלך שנת 2016. המהלך מהווה חלק מאסטרטגיית החברה, שעיקרה לפתח את המפעל עם דגש על שדרוג וייעול תהליכי הייצור ומעבר מלואו-טק להיי-טק. צדיקריו: "המכונות מתאפיינות בטכנולוגיות מתקדמות ויאפשרו לנו לשפר ולייעל את השירות ללקוחות ולספק מוצרים באיכויות מהגבוהות שניתן למצוא בתחום בעולם. המכונות יאפשרו להרחיב את פעילות פיתוח המוצרים החדשים ובהמשך לכך גם להציע מגוון מוצרים חדשים ומפתיעים ברמת החדשנות".

 

מדוע שקיות מתכלות עולות יותר?
"שקיות מתכלות עולות יותר, בעיקר בגלל סעיף התיווך. מי שגוזר את הקופון הוא הרוגם שמתווך בין היצרן לבין הלקוח הסופי. לדוגמא, שקית לא מתכלה שמחירה הוא 10 אגורות, תעלה 11 אגורות אם נייצר אותה מחומר מתכלה. המתווך ימכור אותה ב-15 אגורות. כדי לחסוך את עלויות פערי התיווך הלקוחות יכולים לפנות אלינו ישירות".

פרט לשקיות מתכלות, אילו מגמות מובילות את השוק בשנים האחרונות?
"בשנים האחרונות השקיות הפכו לאביזר אופנה לכל דבר, לכן המגמות המובילות את התחום מתמקדות בעיצוב ובאיכות. האיכות מאפשרת ליצור אפקט של 'וואו'. האפקט הזה נוצר באמצעות הקפדה על הדפסה מדויקת בצבעים חיים, על רמת גימור גבוהה, על אחיזה נוחה, על חוזק השקית ועל נראות מרשימה".אריזות

שתף את הקוראים בטיפ לבחירה מוצלחת של יצרן שקיות.
"הכל מתחיל ונגמר באיכות. כדי לבחור בחירה מוצלחת של יצרן שקיות חשוב להתמקד באיכות. לשם כך מומלץ לשים לב לנראות של השקית ולוודא שרמת השקיפות שלה גבוהה והיא לא עכורה. כמו כן, כדאי לבדוק דוגמאות לעבודות של אותו יצרן כדי לעמוד על איכות החומרים, על רמת הגימור, על הדיוק בהדפסה, על נוחות האחיזה ועל החוזק של השקית".

ספר על היעדים להמשך.
"בין היעדים גם להמשיך לפתח את המפעל, להתפתח עם מוצרים חדשים, שמיוצרים בטכנולוגיות החדשניות ביותר, להרחיב את היקף הפעילות בקצב קבוע ולהמשיך לייצר שקיות איכותיות מתוצרת כחול-לבן. החזון שלנו הוא להגיע למצב שבכל בית בישראל תהיה שקית שיוצרה אצלנו".

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>