פלבם מטבחים: עמידות, עצמה ושקט

לאחרונה סיימה חברת הפרויקטים לשוק המטבחים המוסדיים, פלבם, את הפרויקט שלה עבור חברת אומריקס. עוד, השיקה מערכות לפינוי אשפה אותן תשווק באופן בלעדי. כיצד החברה, הפועלת כזרוע של מפעל פלבם בקיבוץ עין חרוד איחוד מאז שנת 1939, הופכת כל חזון של לקוחותיה למציאות

לאחרונה סיימה חברת הפרויקטים לשוק המטבחים המוסדיים, פלבם מטבחים, את הפרויקט המטבחים, שתכננה והקימה עבור חברת אומריקס. הפרויקט כלל מטבח חימום קצה לכ-200 סועדים, ברמה גבוהה של עיצוב וגימור ובשילוב חדשנות טכנולוגית ועיצובית.

עוד, השיקה החברה מערכות מתוחכמות לפינוי אשפה מתוצרת החברה ההולנדית, רנדיסק. מדובר במערכות ידידותיות לסביבה, אותן היא משווקת באופן בלעדי.

מחברת אגד ועד רשת מלונות דן

פלבם מטבחים הינה זרוע השיווק, המכירות, ההנדסה, מרכז הידע וניהול הפרויקטים של מפעל פלבם בקיבוץ עין חרוד איחוד, מאז שנת 1939. לצד מגוון המוצרים המוכרים של החברה, אפשר למצוא גם סל מוצרי יבוא, הכולל ציוד למטבח המוסדי ומספק מענה לכלל היבטי וצרכי המטבח המוסדי. כמו כן, מאפשרת החברה לשלב בפרויקטים מגוון פתרונות, מוצרים ושירותים, כגון מרכזי בישול, מערכי קירור, צינון והקפאה, מערכי הדחה, פינוי וטיפול באשפה, מרכזי הגשה ועוד מוצרים משלימים.

מוצרי החברה חזקים, עמידים ומתאפיינים בתכונות המשדרות עצמה ושקט. זאת, הודות למוצרי הנירוסטה המיוצרים במפעל בעין חרוד. שם משווקים את מוצרי הליבה לתעשיות הביטחון, המורכבות והעמידות ביותר בשוק.

מה מבדל את החברה מאחרות בשוק הפרויקטים במטבחים מוסדיים?
פרט למומחיות ולניסיון של שנים בביצוע פרויקטים מורכבים וגדולים, בין התכונות המבדלות את החברה מאחרות גם יכולות ההון האנושי, ההולם את יכולת ההקשבה לצרכי הלקוח; אמינות ודיוק ברמת המפרט, הייצור, האספקה הביצוע והן ברמת ההבטחה ללקוח. זאת, לצד הדיוק בפרטים והעמידה בזמנים שסימן הלקוח. אלו אן כמה מהסיבות לכך שהחברה מובילה זה שנים את שוק הפרויקטים במטבחים מוסדיים גדולים בישראל.

עמידות עצמה ושקט

החברה החלה את דרכה כחלוצה בתחומה וגם כיום היא נחשבת למובילה בשוק ציוד למטבחים המוסדיים והמקצועיים. כדי להמשיך ולהוביל בתחום החברה משמשת כיבואנית בלעדית של מספר מותגי על בעולם בתחום המקצועי, ביניהם רנדיסק מהולנד, אלקטרולוקס מאיטליה, ווינטרהאלטר וסוקמל מצרפת.

בין הלקוחות, הנהנים מהניסיון והידע שנצברו בחברה במהלך 75 שנות פעילותה, ניתן למצוא חברות מובילות בתחומים שונים במשק ובתעשיה, כגון חברת טבע, חברת אגד, חברת פיליפס, מלונות הילטון, מלונות דן, מלונות שרתון, מלונות הולידיי אין, מלונות פרימה, מלונות ישרוטל, משרד הביטחון, משרד ראש הממשלה, אל-על, איקאה, קומברס ועוד.

מאילו יתרונות נוספים נהנים לקוחות החברה?
בין היתרונות הנוספים של עבודה עם החברה, גם היכולת שלה להשתלב באופן אופטימלי בניהול פרויקטים. היכולת של צוות החברה להשתלב ולקחת חלק
בפרויקטים הכוללים מספר רב של גורמים, משתנים ותהליכים. מדובר גם ביכולת להבין את שרשרת הערך, להיות חלק ממנה ולייצר תוצרים תואמים לדרישות המחמירות. יתרון נוסף ממנו נהנים לקוחות החברה הוא הניסיון הרב בביצוע עבודות גדולות ומורכבות. תכונה זו מאפשרת יכולת לנתח את הפרויקט להשתלב ולייצר פתרונות מחוץ לקופסא, הן ברמת העיצוב והן ברמה הפונקציונאלית של המוצרים.

כיצד מתנהל פרויקט עליו עובדת החברה?
כל פרויקט מתחיל ברעיון, חלום, או חזון של יזם או לקוח. הצוות בחברה מתחיל לעבוד ומלווה את הלקוח בדרך למימוש המדויק של הרעיון, עד שהוא הופך למציאות. לכל פרויקט יש מספר שלבים, כשלאחר שלב הרעיון מגיעים שלבים נוספים, בהם תכנון ראשוני, בחירת ספק, אופניים חשמליים, תוכן סופי, הקמה, בקרה, עמידה על שביעות רצון הלקוח ומתן שירות לאחר מסירת הפרויקט לתפעול על ידי הלקוח.

השלבים הכלליים האמורים נחלקים לשלבי ביניים הכוללים גם ריכוז נתונים ואיסוף מידע טכני, בדיקת נתונים והתאמת תוכניות ליכולות, בניית מודלים ושרטוטים, שילוב פריטים סטנדרטים ויחודיים לדלפקים, שרטוטים מפורטים בגמר תכנון לאישור לקוח ויועצים, תכנון פרטני לביצוע, הכנת שרטוטי חלקים והרכבה, הוצאת מוצר לייצור או להזמנת חומרי גמר ועיצוב מיוחדים, התקנה, הפעלה ומסירת ציוד.

http://www.digmi-ovens.co.il/

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>