שירותי גולן

עם חדירת המודרניזציה לסביבת העבודה במטבח המוסדי, ביצעו בחברת שרותי גולן מספר מהלכים, על מנת להתאים את פעילותה לשינויים בענף המזון המוסדי. בראיון עימו מספר הבעלים ומנכ"ל החברה, אסף גולן, על הפעילות בחברה וחושף את היתרונות מהם נהנים לקוחותיה

עם חדירת המודרניזציה לסביבת העבודה במטבח המוסדי, ביצעו בחברת שרותי גולן מספר מהלכים על מנת להתאים את פעילותה לשינויים בענף המזון המוסדי. בראיון עימו מספר הבעלים ומנכ"ל החברה, אסף גולן, על הפעילות בחברה וחושף את היתרונות מהם נהנים לקוחותיה.

מדיחי כלים

סטנדרטים חדשים של שירות
חברת שרותי גולן נוסדה בשנת 1970 על ידי הוריו של אסף, סימה וחיים גולן. עיקר פעילות החברה במתן שירות ותיקונים למדיחי כלים תעשייתיים, בהם פלב"ם, הוברט, וינטר אלטר ועוד. כמו כן, מבצעת החברה גם תיקוני סירי בישול בקיטור; תיקון מסועים; תיקון מרסקי אשפה; התקנת תיקון ציוד למטבחיםמערכות מרכזיות להגברת לחץ מים וכן מערכות לשאיבת אדים ואוסמוזה הפוכה.

במפעל החברה, הממוקם באזור התעשיה בראשון לציון, מייצרים מגוון מערכות עזר, כגון מערכות מרכזיות, מערכות חשמל ומערכות חימום. המפעל מתפרש על פני שטח של 4500 מ"ר והוא קשור בקשר הדוק למשרד המנוהל על ידי סימה. השמירה על קשר הדוק בין שתי זרועות החברה ניכרת בשטח ובאה לידי ביטוי בהיענות המיידית לקריאות המתקבלות במשרד. כך כל לקוח מקבל טיפול מהיר ויעיל.

מאילו יתרונות נהנים לקוחות החברה?
"יצרנו סטנדרטים חדשים של שירות בתחום. כמו כן, יש לנו ידע רב ויכולת לספק פתרונות מקצועיים לכל תקלה ולכל צורך, באופן מקצועי ואחראי. ברשותנו מלאי גדול במיוחד של חלפים. בנוסף, אנו מציעים חלקי חלוף מקוריים ובלעדיים ולא תחליפים".

אילו מאפיינים מבדלים את החברה מחברות אחרות בתחומה?
"בין המאפיינים המבדלים את החברה מהמתחרים, גם זה הבולט שבהם והוא המוניטין רב השנים, שנבנה במשך 40 שנה. כמו כן, מעניקה החברה שירות לחברות מובילות במשק ופועלת כספקית מורשה של משרד הביטחון, של התעשיה האווירית, של מפעלי הייטק, בתי מלון, בתי חולים, קיבוצים ועוד. לכן, היא גם זוכה להמלצות רבות".

בין היעדים: שמירה על מגמת התפתחות
לאחר מות אביו, חיים, בשנת 2014, אסף החל לשמש בתפקיד מנכ"ל בחברה. הוא הרחיב את רשימת הלקוחות באופן משמעותי. בנוסף, הגדיל לעשות בהגדלת המלאי וכיום החברה מייצרתתיקון ציוד מטבחים מרסקי אשפה, מערכות לשאיבת אדים ומרככי מים. בדומה לאביו, נעזר אסף בצוות הטכנאים המעולה של החברה.

ספר על הצוות הטכני של החברה.
בחברה מתגאים במערך הטכני, שכולל צוות טכנאים זמין, אשר ערוך ומוכן לספק מענה מקצועי ויעיל בתוך 4 שעות. הטכנאים מתניידים בין לקוחות החברה ברכבי שירות של חברת מרצדס, הערוכים עם מרב חלקי החילוף. בכך החברה מספקת ללקוח מענה מהיר לכל תקלה במערכת כלים.

שתף ביעדים להמשך.
"בין היעדים חשוב לי להמשיך את דרכו של אבי ביסודיות, במקצועיות ובאחריות.  כמו כן, להמשיך ולשמור על מגמת התפתחות החברה, על מנת לאפשר הגשמת יעדים עתידיים, תחת המוטו: יש חברות שירות ויש שירותי גולן".

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>