קיטשן ליין בזינוק קדימה

חברת קיטשן ליין בבעלותו וניהולו של אורי לביא, שוכנת באזור התעשיה סגולה בפתח תקוה. היא קיימת משנת 2005. המייסד והבעלים-אורי לביא, עובד בענף שיווק ציוד למטבחים כבר 16 שנה

חברת קיטשן ליין בבעלותו וניהולו של אורי לביא, שוכנת באזור התעשיה סגולה בפתח תקוה. היא קיימת משנת 2005. המייסד והבעלים-אורי לביא, עובד בענף שיווק ציוד למטבחים כבר 16 שנה.

משרדי החברה והמפעל משתרעים על שטח של 2000 מ"ר, ומספר העובדים הוא 18 איש.

הדגש הגדול על רמה גבוהה מאוד של אסתטיות ניכרת בכל עבר במשרדי החברה, באולם התצוגה רחב הידיים שלה, ובשטח המפעל עצמו. 

אורי לביא, הוא איש טמפרמנטי, מהיר תגובה, ובעל ידע רחב מאוד בתחום עיסוקו. במהלך הסיור במפעל, הגיעו אליו לקוחות ממסעדת יוקרה ידועת שם והוא הסביר להם היטב על הציוד שהוא משווק, עד שנחה דעתם לחלוטין.

מאז הקמתה ועד היום נחשבת קיטשן ליין בתור חברה מובילה  מאוד בתחום הציוד למטבחים. היא מספקת למעשה את מרבית הציוד הנדרש למטבחי מסעדות ומוסדות גדולים: מכונות שונות לעיבוד מזון(חותכי ירקות, מעבדי מזון, ועוד), מיקסרים ומכונות לייצור פסטות, ציודים שונים לפיצריות, ציוד לבישול חם, ולבישול חם משלים,  ציוד קירור, ומכונות גלידה.

אורי, מה מאפיין אותכם במיוחד?

"בוא ונגדיר את זה היטב. המוצרים שלנו הם איכותיים, מצוינים, וברמה גבוהה מאוד. הן אלו שאנו משווקים אותם והן אלו שאנו מייצרים אותם. מאידך,  כל הזמנת לקוח אצלנו היא בגדר של פרוייקט, שבו הדגשים העיקריים היא לעבוד מול הלקוח, עם רמה מקצועית הכי גבוהה שניתן, כפי שאנו ניחנים בה. כלומר, שיש ביכולתנו לספק ללקוח מענה טוב ויעיל ככל שניתן ברמת ההתייחסות למטבח שלו. כלומר, זה לא רק הציוד אלא שיטות העבודה הטובות ביותר בכל תחנות המטבח שבהם הוא יוכל לעבוד הכי טוב והכי יעיל עם הציוד שלנו. השיטה הזאת הוכיחה את עצמה היטב בקרב כל הלקוחות שלנו".

דגש חשוב ניתן לדברי אורי לביא על השירות הטכני והתמיכה ללקוחות החברה:

" אנחנו מפעיליםמערך שרות ארצי של טכנאים מקצועיים בעלי רישיונות גז וחשמל אשר עובר השתלמויות אצל יצרני הציוד כדי להבטיח ללקוחות את השירות המקצועי הטוב ביותר והאמין ביותר.

אנחנו עובדים  תחת תקן ISO 9001:2000 המגדיר את הדרישות למערכת ניהול איכות בהן אנו עומדים. כל הנתונים הללו מצטרפים לכך שקיטשן ליין היא חברה המספקת ללקוחותיה את כל הנדרש להם, איכותית ומקצועית כאחת".

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>