פאנדגנו דואגת היטב לשמנים

בחברת פאנדגנו הצבע הירוק של מיכלי איסוף השמן על חזית המשאיות ומתקני ייצור ועיבוד השמנים למחזור הצבע הזה בולט היטב גם על רקע הנוף שמסביב אזור התעשיה של הקיבוץ כפר מנחם, השוכן גם הוא בסמוך לטבע

בחברת  פאנדגנו הצבע הירוק של מיכלי איסוף השמן, על חזית המשאיות ומתקני ייצור ועיבוד השמנים למחזור. הצבע הזה בולט היטב גם על רקע הנוף שמסביב. אזור התעשיה של הקיבוץ כפר מנחם, השוכן גם הוא בסמוך לטבע.

פאנדגנו הוא החברה המובילה בישראל העוסקת בתחום ייחודי מאוד של איסוף שמן ממסעדות ומחזורו בדרכים שונות

היא נוסדה בשנת 1997, וכיום היא בבעלותם של חמישה שותפים. היא נקראת על שמו של סרט מסע ידוע משנות השמונים בכיכובו של קווין קוסטנר, בשם "פאנדגנו".

 

המעבר לכפר מנחם נעשה לפני שנתיים. לפני כן שכנה החברה בכפר הנגיד.

בחברה עובדים 46 איש, הכוללים: אנשי שיווק ומנהלה, נהגי איסוף ונהגי חלוקה.

מתחם החברה המשתרע על שטח של 5000 מ"ר,  כולל מחסן לוגיסטי ובו מאוחסנים מוצריה השונים הכוללים שמנים, חומרי ניקוי, מוצרי נייר ותבלינים, חווה לטיפול בשמן ומשרדי מנהלה.

שי מדיולי, הוא מנכ"ל משותף בחברה.

מה הם מוצרי הדגל שלכם?

" ישנו שמן טיגון איכותי ומתקדם, תוצרת גרמניה, השומר על בריאות הלקוח. השמן מורכב מ3 סוגי חומרי גלם, חריע, ליפתית וחמניות והוא נקרא-highloeuck. יתרון מאוד בולט אצלו זה היכולת לעמידות בטמפרטורות גבוהות של טיגון ומשמש לכל סוגי הטיגון. ישנה לנו תוכנית חדשה שהשקנו שנקראת טי. או. טי שמטרתה ללוות מסעדה לאורך כל חיי השמנים שהיא משתמשת בהם, החל מהקניה, עבור דרך הטיפול ( כולל סינון) וכלה בטיפול בבור מפריד שומן וטיפול בשמנים באמצעות מנדפים. בעצם המוצר הזה משתייך לקטגוריה של מחזור שמן שבו אנו מתמחים ומשדרג אותה. המוצר השלישי זה פילטרים למנדפים. מוצר איכותי מאוד הנמצא בשימוש מאסיבי במסעדות ובתי אוכל בארצות, הברית, ניו זילנד, אוסטרליה ועומד בתקנות בטיחות האש האמריקאית הנחשבת ברמתה לתקן גבוהה וקפדני מאוד. היתרון העצום שיש לפילטרים הללו זה ש98% מהשמן הולך לתוך מערכת המינדף. כאשר במנדפים אחרים, רק 20% מהשמן מתנקז למערכות המנדף. צריך לזכור כי  מערכת מנדפי שמן היא דבר חשוב ביותר למסעדות ובתי אוכל. מנדפים לקויים עלולים לגרום לשרפה, צורך בנקיונות תכופים, ריחות רעים ושימוש תכוף בכימיקלים לניקוי".

מה הם היתרונות שלכם בתחום?

"א. שיפור תמידי ברמות השירות באמצעות העצמת היכולת של כל תהליכי העבודה.

ב. שקיפות כלפי הספקים והלקוחות שאנו רואים בהם שותפים עסקיים שאנחנו רוצים ושואפים להצלחתם. במערכת הדדית של אמון. מבחינה מעשית זה אומר שאנחנו מספקים להם גם שמנים מתקדמים, מתקינים במסעדות שלהם פילטרים מצמצמי עלויות ובורות להפרדת שמנים לפי הקריטריונים המוכרים בחוק"

ג. הגינות כלפי סגל העובדים, בשכר, ביחס ובשיתוף ההדדי ביננו לבין עצמנו"

נהגי האיסוף של החברה יוצאים עם שחר לסיבוב מסעדות בכל רחבי הארץ.

הם אוספים שמן ממסעדות במשאיות האיסוף שלהם.השמן המגיע למפעל של פאנדגנו עוברי תהליכי סינון וניקוי קפדנים מאוד, ובסופם הוא מעובד לשמן הייעודי לתעשיות האנרגיה ולשימושים שונים".

 

שי הביא שלושה סיפורי  לקוחות הממחישים את פעילותה של פאנדגנו.

"הייתה מסעדה שעניין איסוף השמן לא עניין אותם והם היו מנקזים את זה לביוב ואז יום אחד קיבלנו טלפון דחוף מאוד שנבוא להציל אותם כי השמן גרם לסתימת ביוב, גרם נזק אדיר לרצפה והם נאלצו לסגור את המסעדה באופן מיידי. הגענו בדחיפות למקום ופשוט הצלנו אותם מזה.

מקרה אחר היה של מסעדה שבה תעלות האיוורור נמצאים בתוך חלל המסעדה . מה שגרם לעיתים לטיפות שמן לטפטף על ראשם של לקוחות. וכניסת שמן לארובה תוך סתימתה. פתרנו בדחיפות את הבעיה באמצעות התקנה של מנדפים מתאימים וזה שינה לחלוטין גם את ההבנה שלהם לגבי הצורך בפינוי שמנים והתקנת מנדפים מתאימים".

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>