רשת מזון ברשת

האתר החדש של רשת המזון, שופרסל, מציע לצרכן לרכוש מוצרי מזון חלופיים זולים ובריאים יותר

לאחרונה השיקה מחדש רשת שיווק המזון, שופרסל, את אתר האינטרט שלה, שופרסל אונליין. מטרת המהלך להציע ללקוחות הרשת אפשרות לחוויית קניה פשוטה ומהירה.

בהמשך לכך הוקם אתר אינטרנט חדשני ומתקדם, העומד בסטנדרטים בינלאומיים. האתר מספק מגוון רחב של ערכים מוספים ללקוחות ומעניק חוויית קניה ייחודית. באתר שילוב מובנה של יכולות ה-BI של הרשת המאפשרות פרסונליזציה של הקניה והצעות חכמות ללקוח. כך לדוגמא ניתן לקבל הצעות למוצרי מזון חלופיים זולים יותר,לרבותמבצעיםוקופונים; אפשרותלקבל הצעות למוצרי מזון בריאים יותר; יועץאישי עם איזכור מוצרי מזון שהלקוח צורךבדרך כלל; והשלמה מהירה של סל הקניות. 

אורח החיים המודרני מקשה על מציאת זמן לעריכת קניות מוצרי מזון לבית. אנשים, כיום עסוקים יותר, עובדים שעות ארוכות ביום ומעדיפים להקדיש כל רגע פנוי לבילוי בחברת בני משפחתם או לתרבות פנאי.לכן שירות קניות מזון באמצעות אתר האינטרנט, הטלפון, המייל ופקס, מהווה את הפתרון האולטימטיבי לחסכון בזמן יקר, חיפוש חניה וסחיבת פריטים כבדים.

השירות אותו מציעה רשת שיווק המזון, כולל מערך שירות מקיף ליצירת אוירה יעילה ואיכותית, החל משלב הקניה וכלה בשירות המשלוחים המגיע עד למקום הרצוי במועד הרצוי. לצורך כך עומד לרשות הלקוחות מוקד טלפוני למתן מענה יעיל ומהיר; מערך משאיות משוכלל עם הפריסה הרחבה ביותר, במרבית אזורי הארץ; מערך שליחים קבוע ואמין ודיילות המלקטות את ההזמנות בצורה ידנית, עבור הלקוחות.

במערך אתר האינטרנט מתחייבים לספק ללקוחות את המוצרים הטריים ביותר והאיכותיים ביותר והם נבחרים בקפידה על ידי המלקטים בסניפים.

האתר מנגיש ללקוח את הפריטים הפופולריים אותו הוא צורך בדרך כלל בתהליכי החיפוש והניווט. כמו כן, האתר מציף ללקוח מבצעים רלוונטיים לו ומזכיר לו להשלים, באם הוא רוצה, פריטי מזון נוספים אותם הוא נוהג לרכוש ושכח להוסיפם לסל הקניות הנוכחי.

במסגרת הפרויקט להקמת האתר החדש העשירה הרשת את קטלוג המוצרים שלה והוסיפה לכל אחד מהמוצרים מידע שימושי, כגון ערכים תזונתיים, מרכיבי מזון, סיווגים מיוחדים (נטול גלוטן) ועוד. באמצעות אתר האינטרנט יכול הצרכן להיעזר בסוכנים חכמים ולבחור את המוצרים המתאימים ביותר לפרופיל המוצרים אותם הוא מעוניין לרכוש.

מנכ"ל הרשת, איציק אברכהן: "הרשת הוזילה מחיריהם של עשרות מוצרים באתר החדש. האתר הינו ערוץ המכירות הישיר הגדול והמוביל בתחום קמעונאות המזון בישראל, הערוץ נותן מענה לעשרות אלפי לקוחות מדי שבוע, המטרה להכפיל את כמות המשתמשים באתר תוך כ-5 שנים".

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>