קפה לנדוור מחזקת את האסטרטגיה הכלכלית ומקימה מחלקה למשרדים

חברת קפה לנדוור הקימה מחלקה חדשה לטיפול בלקוחות עסקיים-משרדיים. המהלך מתבסס על שנות העבודה מול גופים עסקיים, גם בשוק המזון המקצועי בבתי מלון, מסעדות ובתי עסק;

ועל העבודה בשוק המזון הקמעונאי בעזרת ההפצה של אסם-נסטלה. בנוסף, משתלב המהלך עם האסטרטגיה הכלכלית של החברה ואף מחזק אותה.

לאחרונה הקימה חברת הקפה, לנדוור, מחלקה חדשה לטיפול בלקוחות עסקיים, בעלי משרדים. בחברה החליטו על המהלך לאחר שנים של עבודה מול גופים עסקיים, גם  בשוק המזון המקצועי בבתי מלון, מסעדות ובתי עסק שונים; זאת לצד העבודה בשוק המזון הקמעונאי בעזרת ההפצה של אסם-נסטלה.

המהלך משתלב עם האסטרטגיה הכלכלית של החברה ואף מחזק אותה. גורם נוסף שהביא להחלטה על מהלך הקמת המחלקה, גם  התפישה, כי  כל עובד צריך הפסקת קפה ואין דרך טובה יותר לדאוג לרווחתו מהצבת מכונת קפה בפינת הקפה במשרד. 

רב הקפה נצרך במשרד
בהמשך לתפישה זו מציעה המחלקה החדשה את הקפה והמיכון אותם משווקת החברה, גם ללקוחות עסקיים, במקומות העבודה, שם נצרכת רב כמות הקפה מדי יום.

היתרון היחסי של החברה, אותו היא מביאה לשוק זה, הינו ההיכרות רבת השנים עם השוק המקצועי והיכולת להתאים את פתרון הקפה המתאים ביותר לכל משרד. בנוסף, מפעילה החברה מערך טכני, שחוזק ועבר הדרכות מיוחדות, המתמחות במתן שירות טכני למחלקה זו.

במקביל ועל מנת לספק זמינות מקסימאלית ללקוחותיה, השיקה החברה לאחרונה חנות קפה אינטרנטית. זו נותנת מענה לכל עולמות התוכן של הקפה ומציעה מגוון רחב של תערובות קפה, מכונות קפה ואביזרים משלימים לחוויית הקפה בבית או במשרד.

חיזוק האסטרטגיה הכלכלית
מהלך הקמת המחלקה החדשה הינו צעד נוסף המחזק את האסטרטגיה הכלכלית של החברה: להיות בכל נקודת מפגש של הצרכנים עם עולם הקפה, בין אם בבית, במשרד או במקומות הבילוי. עוד, זיהתה החברה את פעילות הסחר באינטרנט כמנוע צמיחה אפשרי עבורה ופעילות זו משתלבת עם האסטרטגיה הכללית האמורה.

החברה, הקיימת מאז שנת 1919, הינה יצרנית הקפה הותיקה בישראל והשנייה בגודלה בארץ. מפעל הקפה שלה נחשב למשוכלל ולמתקדם מסוגו. המפעל מייצר קפה שחור ואספרסו.

כמו כן, פועלת החברה כיבואנית הבלעדית של מותג האספרסו האיטלקי, אילי (illy), לישראל. בנוסף, החברה הינה היבואנית של מותג הקפה הבלגי, רומבוטס (Rombouts), חברת ייצור ספלי קפה פילטר הגדולה בעולם.

מנכ"ל חטיבת הסחר והשיווק של החברה, יאיר שפירא: "לחברה ניסיון רב שנים במתן שירותים בכל תחומי הקפה, הן לבית והן לבתי עסק שונים. היום אנו יודעים להציע סל נרחב של מוצרים ולהתאים לכל משרד את פתרון הקפה המתאים לו, בנוסף, אנו מציעים מגוון מוצרים נלווים. אחד היתרונות החשובים ביותר שלנו הוא נושא השירות והזמינות ללקוח, למענו הקמנו את חנות הקפה האינטרנטית הגדולה בישראל".

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>