פי.פיצו.פיצוחי נאמן

השם של מתחם שיווק מוצרי המזון, 'פיצוחי נאמן', יכול להטעות את מי שלא ביקר במקום. מדובר במתחם גדול, אותו הקים הבעלים, עודד נאמן, בשנת 2013. המחלקה המובילה היא, אמנם, זו המציעה מיני פיצוחים. אך בנוסף כולל המתחם מחלקות הפועלות תחת קטגוריות מזון שונות. כולן קשורות בעולם המזון, הבישול, האפיה והאירוח. כך, עם הכניסה למקום נחשף עולם שלם, מלא בריחות, טעמים וצבעים

השם של מתחם שיווק מוצרי המזון,  'פיצוחי נאמן-פשוט טעים', יכול להטעות את מי שעדיין לא ביקר במקום. מדובר במתחם גדול, אותו הקים הבעלים, עודד נאמן, בשנת 2013. המחלקה המובילה היא, אמנם, זו המציעה מיני פיצוחים. אך בנוסף כולל המתחם מחלקות הפועלות תחת קטגוריות מזון שונות. כולן קשורות בעולם המזון, הבישול, האפיה והאירוח. כך, עם הכניסה למקום נחשף עולם שלם, מלא בריחות, טעמים וצבעים.

 

קשר משפחתי נאמן
נאמן החל את דרכו בענף המזון בחברה המשפחתית, נאמן לאורך זמן,  המשווקת מוצרי מזון וצריכה. במשך 8 שנות עבודתו בחברה, שימש נאמן בתפקיד מנהל לוגיסטיקה והפצה וצבר ניסיון וידע רב ומגוון בענף המזון ובתחום שיווק המזון הקמעונאי. בשלב מסוים החליט נאמן להקים חנות משלו תחת השם, פיצוחי נאמן.

החנות הוקמה עבור הצרכן הישראלי ובהתאם לצרכיו, כאשר התפישה שמנחה את נאמן בפעילות המתחם היא, לספק מוצרי מזון ברמת איכות מובחרת עם מענה לכל הצרכים העולים סביב העבודה במטבח הביתי.

למרות הדגש על מחלקת הפיצוחים, ניתן למצוא בחנות מחלקות שונות, בהן מוצעים כל סוגי התבלינים, קטניות, פירות יבשים טבעיים, פירות יבשים אורגניים וגם נטולי סוכר, חלבה, ממתקים, מגוון סוגי שוקולד ועוד.

ספר על הקשר בין החנות לבין חברת נאמן לאורך זמן.
"הקשר בין החברה לבין החנות הוא קשר משפחתי, אך גם עסקי. זאת, משום שבחנות מוצעים כל מוצרי המזון אותם מייבאת ומספקת החברה. המוצרים מוצעים ללקוח במחירים אטרקטיביים. שאר המוצרים בחנות מגיעים ממותגים, מהארץ ומהעולם. כמו כן, מוצעים מוצרים המוכנים באופן עצמאי".

התאמה לטעם הישראלי
נאמן מדגיש, כי החנות מתמקדת במכירת מזון ללקוחות פרטיים, במחירים חסרי תקדים, בהשוואה למתחרים בתחום. כך, למשל, חלק מהמוצרים מוצעים במחירי סיטונות. עוד, הוא מציין, כי בהמשך מתוכננת כניסה לתחום המכירה למוסדות, למפעלים, לוועדי עובדים, לאירועים פרטיים ותחום מארזי שי וחג.

מה מייחד את החנות מחנויות פיצוחים אחרות?
"בחנות ניתן למצוא קטגוריות עשירות ונרחבות של מוצרים, מלבד פיצוחים. אך מבחינת הפיצוחים, הייחוד שלנו הוא בקלייה העצמית. תהליך הקלייה מותאם לטעם הישראלי, באיכות ובטריות".

 

פרט למחירים, אילו יתרונות נוספים מציעה החנות?
"הלקוחות שלנו נהנים ממוצרי מזון באיכות ובטיב ללא פשרות. יתרון נוסף הוא הנגישות למבחר רב של מחלקות בחנות אחת: פיצוחים קלויים, קטניות, תבלינים, פירות יבשים, ממתקים, חלבה ובקלווה, קפה, סלטים, דגים, מוצרי מעדניה, מוצרי מזון נטלי גלוטן ונטולי סוכר, מוצרי אפיה, מגוון סוגי שוקולד, כלי בית ומטבח, משקאות קלים וחריפים ועוד. עוד יתרון הוא המיקום האסטרטגי של החנות. החנות ממוקמת באיזור התעשיה של היישוב אזור, אשר קרוב ליישובים רבים בסביבה, בהם גם חולון, בת-ים, תל אביב, בית דגן, משמר השבעה מושב גנות ועוד".

 

מהם היעדים לשנה הקרובה?
"היעדים לשנה הקרובה, כחנות מתחילה, הם בעיקר להיטמע בשוק הפרטי; להגיע לחוג לקוחות רחב, פרטי וציבורי, ולשמור עליו בהתאם לערכים העומדים בבסיס הפעילות שלנו. כמו כן, בין היעדים לעתיד גם פתיחה של סניף נוסף אחד לפחות".

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>