סיכום מכובד לתערוכת הישראפוד

אלפי מבקרים גדשו במשך שלושת ימי תערוכת הישרפוד מספר 30 את ביתני המזון והציוד למזון בגני התערוכה.

הם זכו לשלל אירועים שכללו: תצוגות של הפעלת מיכון וציוד בתחום המזון. הסברים מקיפים מפיהם של אנשי שיווק, הדרכה ותמיכה טכנית שהיו בביתנים של היצרניות ויבואניות גדולות של מכונות מזון שהציגו בתערוכה.

אלפי מבקרים גדשו במשך שלושת ימי תערוכת הישרפוד מספר 30 את ביתני המזון והציוד למזון בגני התערוכה. הם זכו לשלל אירועים שכללו: תצוגות של הפעלת מיכון וציוד למסעדות. הסברים מקיפים מפיהם של אנשי שיווק, הדרכה ותמיכה טכנית שהיו בביתנים של היצרניות ויבואניות גדולות של מכונות מזון שהציגו בתערוכה.

בצד אלו- שלל טעימות מזון מגוונות מאוד: דברי מאפה, עוגות מיוחדות, ממתקים מעניינים, חטיפים ומשקאות קלים אקזוטיים מויטנאם וברזיל. מעדני חלווה נימוחים משכם, עראק משובח מהגליל, מיני בשרים קרים ומעושנים, נתחי דגי סולמון וטונה המעובדים לנקניקים טעימים וערבים לחיך ועוד ועוד. 

התקיימו גם שתי תחריות חשובות: תחרות אפיה, ותחרות בישול בחסות מארגני התערוכה, חברות מובילות שהציגו בתערוכה ואיגוד השפים הישראלי.

לגלריית תמונות לחץ כאן

חברת י. גוטליב הציגה  במתחם שלה שהשתרע על פני 220 מ"ר את מיטב המכונות והציוד לאפיה בעבור קונדטוריות ומפעלי עוגות. היה זה למעשה הביתן היחיד בתערוכה שבמשך שלושה ימים הודגמו בו באופן מלא תהליכים איכותיים וחדשנים של ייצור עוגות , לחמים ודברי מאפה מתוקים. אלו התחלקו ל4 מוקדי ייצור שהיוו למעשה תצוגה מלאה של תהליכי הייצור  באמצעות המכונות החדישות שגוטליב עוסקת בייבוא ובשיווק שלהם.

בין המכונות הוצגו והודגמו מכונת מיני לייצור עוגיות, שולחן חיתוך לקונדיטוריה קטנה לייעול הייתור. והחידוש העיקרי מערכת לאפיית לחם מול עיני הלקוח בבית המאפה ללא צורך בתפיחה לאחר חיתוך הלחם

חברת גוטליב, מכפר סבא, גם נתנה את חסותה לתחרות האפיה בתערוכה. היא קיימת כבר 45 שנה ופועלת למעשה מזה שלוש דורות מאז החלה את דרכה בתור קונדטוריה קטנה עד להיותה יבואנית ציוד לאפיה, מובילה בישראל.

יוסי גוטליב, הבעלים:" אנו בסיכומו של דבר שבעי רצון מהתערוכה כי הצלחנו להציג בה את מגוון הפתרונות האיכותיים שגוטליב מציעה כיום ללקוחות בתחום מכונות האפיה. הצלחנו לקיים הדגמות רבות ומדי יום ביקרו כאן מאות רבות של אנשים. אלו בהחלט גילו עניין רב הן בתצוגות הן בביצועים של המכונות וכן בעובדה שכל הפעילות הזאת גם לוותה בניצוחם של שפים ידועי שם מאירופה שהגיעו במיוחד לתערוכה על מנת להראות את ביצועי המכונות בתחומי אפיה שונים".

חברת ינאל מהגליל ייצגה בתערוכה את יצרנית החלווה האיכותית וידועת השם משכם, "חלוות עאיש".

ואיל חט'יב, מנהל המכירות בישראל:" הצלחנו להביא בפני קהל המבקרים טעם ואיכות שונה ומיוחד ממה שהם רגילים בו לגבי טעמי החלווה. כל מי שביקר בביתן וטעם מהחלווה המיוחדת, אמר שזה טעם אחר, שונה מהרגיל, שאין כמוהו!! גם בעלי המפעל עצמו, הגיעו במיוחד משכם לבקר בתערוכה. לגבינו מדובר היה בהחלט בחשיפה חשובה ובהצלחה טובה מאוד".

חברת נתי השטרודל הוינאי מנתניה, הציגה בתערוכה עוגות שטרודל ב3 טעמים( פרג, תפוחים וגבינה). החברה קטנה ומשפחתית אומנם הציגה זו הפעם השניה בתערוכה ולדברי בעליה היא הייתה מרוצה מאוד הן מהתערוכה הן מהחשיפה והן מהכמות היפה של המתעניינים במוצרי החברה.

קיטשן ליין , בבעלות וניהול אורי לביא, משכה אל הביתן שלה מבקרים רבים. 

היא הציגה בו פתרונות איכות בתחום הציוד למטבח ובצד אלו גם כיבדה את המבקרים במשקאות קלים אקזוטיים, בשווארמה, בעוגות מיוחדות ועוד.

בשטח תצוגה שהשתרע על פני 100 מ"ר הוצגו תנורי מסוע, מכשירי חיתוך,  ליין מודגם לבישול מוסדי ולמסעדות ובתי קפה גדולים. כל זה בשילובם של שלושה שפים ידועי שם שהגיעו במיוחד מאירופה ליטול חלק באירוע ולבצע בו הדגמות למבקרים  וללקוחות.

אורי לביא:" הצלחנו להביא בתערוכה חידושים מתקדמים בשילוב של סוללת שפים בעלי ידע ושם. הצירוף הזה של ידע ,קדמה, טכנולוגיה שהודגם היטב בתערוכה גם הוכיח את  עצמו והעובדה היא שהיינו אחד הביתנים מושכי הקהל ביותר בתערוכה".

שלושה מבקרים בתערוכה הביעו את דעתם עליה.

אורן גירון, מנהל בית הספר לבישול "עושים בישול" מתל-אביב:" היה מפגש מקצועי מאוד מעניין, ראיתי חידושים יפים ומרתקים, אבל לעומת אשתקד היו בה לצערי פחות מציגים. עם זאת חשתי בהחלט שביעות רצון טובה ממה שראיתי".

ג'נאן כהן, מנהלת טחינת הר ברכה, משכם:" היו הרבה מאוד דברים יפים ומעניינים. אהבתי בעיקר שני דברים: ההסברים המקצועיים שאנשים נתנו בביתנים שלהם ואופני התצוגה אסטתיים, מלבבים, מושכי עין, מקצועיים ובעלי רמה".

עוזי כהן, חברת יו.פ, משווקי קמח:" הייתה בסך הכל תערוכה די מעניינת וטובה. לדעתי האישית הצד של תחום האפיה היה השנה קצת חלש. אבל באופן כללי תמונת המצב הייתה שהרמה והאיכות של הענף גדלה משנה לשנה והתערוכה בהחלט מהווה זרז טוב לכך ותורמת לזה היטב".

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>