סיוע כספי לעסקים

פרק זה של מדריך אינדקס מזון לעסקים מפרט את הצעדים הראשונים באיתור תוכנית סיוע מתאימה ונכונה לעסקים בענף המזון

פרק זה של מדריך אינדקס מזון לעסקים מפרט את הצעדים הראשונים באיתור תוכנית סיוע מתאימה ונכונה לעסקים בענף המזון. בסופו אפשר למצוא גםריכוז אפשרויות לסיוע כספי.

בין האפשרויות הרווחות, המציעות סיוע או מימון לעסקים קטנים ובינוניים, ניתן למצוא קרנות סיוע ממשלתיות ואחרות.

דרך הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, למשל, ניתן לאתר קרנות סיוע לעסקים קטנים ובינונייםהמציעות מענקים והלוואות לעסקים. כמובן שיש לבחור בתוכנית מתאימה, לעמוד בקריטריונים הדרושים ולוודא את היתכנות מימוש היעדים אליהם מעוניינים להגיע במסגרת הפניה לתוכנית הסיוע.

כיום ניתן למצוא בקלות באינטרנט את אתרי תוכניות הסיוע השונות, העומדות לרשות העוסקים בתחומי התעשייה השונים. באתר ניתן יהיה לקבל מידע כללי ראשוני על אודות התוכנית ועל מטרת הסיוע.

המידע אמור לסייע בבחירת התוכנית, משום שבאמצעותו ניתן לוודא כי העסק אכן עומד בקריטריונים הבסיסיים להגשת מועמדות. כך, לדוגמא, אם צוין כי תוכנית הסיוע פונה לגורמים עסקיים המעסיקים עד 75 עובדים, ובעל העסק המעוניין בסיוע מעסיק כ-100 עובדים, הוא לא יוכל להגיש פניה לתוכנית זו.

עוד בין פרטי המידע שניתן לקבל באתרי תוכניות הסיוע, גם מידע על התחומי הפעילות בהם ניתן סיוע, כגון פיתוח מוצרים, ייצור מוצרים, עיבוד מוצרים, שדרוג מוצרים וכולי.

אחת הנקודות החשובות ביותר היא גובה הסיוע, אשר גם הוא יצוין בשלב זה, על מנת לוודא כי הסכום אכן מתאים לבעל העסק המעוניין בסיוע. אך חשוב להמשיך ולקרוא את השורות המפרטות על אופן הסיוע. משום שיתכן והתוכנית מממנת, לדוגמא, שיעור מסוים מההוצאות ולא את כולן, או שקיימת הגבלת מימון אחרת שאינה הולמת את ציפיות בעל העסק הפונה. במקרה כזה כדאי להמשיך ולחפש תוכנית סיוע מתאימה יותר.

עוד בין הפרטים הבסיסיים על התוכנית ניתן למצוא פרטי איש או אשת קשר (ברוב המקרים יצויינו מספר טלפון או כתובת דואר אלקטרוני), עימם ניתן יהיה להתעדכן בפרטים נוספים ואם הכל מתאים, להתקדם לשלב הבא, של פניה בפועל בהתאם להנחיותהם.

הרשימה הבאה מציגה קישורים לאתרי קרנות ותוכניות סיוע שונות רלוונטיות לבעלי עסקים המעוניינים במימון, מענק או הלוואה על מנת לקדם את העסק אזר בבעלותם:

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>