נטפים מסייעת למאבק במחירי המזון

חברת נטפים ישראל זכתה בפרס המים הבין לאומי בעבור הישגיה בתחום ניהול מים בר קיימא. החברה פועלת למינוף מומחיותה וניסיונה בתחום טכנולוגיות הטפטוף

לאחרונה זכתה חברת נטפים ישראל בפרס המים הבינלאומי, בשטוקהולם. הפרס הוענק במסגרת שבוע המים העולמי, בעבור הישגיה בתחום ניהול מים בר קיימא ובסיוע להפחתת הרעב בעולם. החברה צפויה להציג את הפיתוחים החדשים בתערוכה החקלאית הגדולה.

נטפים: מסייעת למאבק באינפלציה של מחירי המזון

בחודש ספטמבר הוענק לחברה פרס שטוקהולם היוקרתי של תעשיית המים לשנת 2013. הפרס הוענק בטקס שנערך במסגרת אירועי שבוע המים העולמי בשטוקהולם, בשבדיה. פרס תעשיית המים של שטוקהולם נוסד על ידי המכון הבינלאומי של שטוקהולם בשנת 2000. שותפים להענקתו המועצה העולמית לפיתוח בר קיימא והאקדמיה המלכותית השבדית למדעי ההנדסה.

מנימוקי ועדת הפרס: "ברמה הגלובלית, 70% מהמים המתוקים של העולם משמשים להשקיה וכאשר אנו עדים לגידול המהיר של הביקושים למים מתוקים אשר כמותם מוגבלת, מתקיים צורך דחוף לשיפור בשימוש במים על ידי חקלאים. הישגיה של נטפים בתחום הסיוע לחקלאים ברחבי העולם לגידול יותר מזון באמצעות פחות משאבים מתכלים תורמים באופן ישיר לתפוקות מזון גבוהות יותר אשר יבטיחו את רווחת העולם".

נטפים החלה את דרכה בישראל בקיבוץ חצרים בשנת 1965 על רקע בעיית המחסור במים בכלל ובנגב בפרט, הייתה החלוצה העולמית במהפכת ההשקיה בטפטוף והציגה בפני העולם את טכנולוגיית ההשקיה בנפח נמוך. כיום שיטת השקיה בטפטוף בשימוש ביותר מעשרה מיליון דונם של אדמות חקלאיות בעולם. תוך ניצול מינימאלי של משאבי כדור הארץ. לנטפים פעילות בינלאומית בלמעלה מ-110 מדינות.

מנכ"ל ונשיא נטפים, יגאל אייזנברג: "כשמחסור במים ובקרקעות ברות עיבוד נמצאים בראש רשימת האתגרים הגלובליים הגדולים של ימינו, חברת נטפים ממנפת את המומחיות והניסיון שלה בתחום טכנולוגיות הטפטוף כדי לעזור לעולם להיאבק באינפלציה של מחירי המזון ולתרום לביטחון באספקת מזון ולקיימות בתחומי המים פרס יוקרתי זה מהווה עדות למאמצינו ומעודד אותנו להמשיך ולפעול באותו כיוון".

הפיתוחים החדשים יוצגו בתערוכת החקלאות

החברה צפויה להציג את הפיתוחים החדשים בתערוכה החקלאית הגדולה, שתתקיים, ב-15 וב-16 בינואר, בתחנת יאיר, במו"פ ערבה תיכונה וצפונית, בחצבה. בתערוכה יציגו מעל מאתיים חברות נוספות, מהארץ והעולם, את הפיתוחים והחידושים שלהן בתחומי חקלאות, איכות סביבה, אנרגיה סולרית, חסכון במים ואנרגיה ועוד.

מנכ"ל מו"פ ערבה תיכונה וצפונית, בועז הורויץ: "התערוכה הינה תעודת כבוד לחקלאות המתקדמת והמשוכללת המייצאת את התוצרת הייחודית והאיכותית מישראל לשווקים בחוץ לארץ. השנה נערוך תערוכה גדולה במיוחד על שטח של 19 דונם, של ביתני תצוגה של 200 חברות מתקדמות מהארץ והעולם, כמו כן נקיים במסגרת התערוכה כנסים מקצועיים עם מיטב החוקרים והמומחים בתחום חדשנות בחקלאות שידונו בקדמה בחקלאות העולמית והישראלית בפרט".
הכניסה לתערוכה חופשית וללא תשלום

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>