מעדני יחיעם בתערוכת המזון הכשר בארצות הברית

חברת מעדני יחיעם נטלה חלק בתערוכת המזון הכשר הבינלאומית ה-"כושרפסט". מדובר בתערוכה החשובה והמובילה בעולם בענף המזון הכשר.

התערוכה, שציינה 25 שנים לקיומה, מהווה כמקום מפגש של מפיצים, סוכנים וקניינים בתחום המזון הכשר ברחבי אירופה ארצות הברית וקנדה.

חברת מעדני יחיעם  נטלה חלק בתערוכת המזון הכשר הבינלאומית ה-"כושרפסט". מדובר בתערוכה החשובה והמובילה בעולם בענף המזון הכשר. התערוכה, שציינה 25 שנים לקיומה, מהווה כמקום מפגש של מפיצים, סוכנים וקניינים בתחום המזון הכשר ברחבי אירופה ארצות הברית וקנדה.

מעדני יחיעם הציגה מגוון מוצרים חדשניים העונים לטרנדים עולמיים שמספקים את צרכיו של ה"הצרכן הכשר" וזכתה להתעניינות רבה מצד מנהלי סחר וקניינים של רשתות המזון המובילות בארה"ב. 

להערכת יוזם ומנכ"ל התערוכה מנחם לובינסקי, כ-12 מליון איש בארצות הברית מעדיפים לצרוך מזון כשר, משום שהם מאמינים שמזון הנושא עליו תווית של כשרות הינו בטוח יותר לצריכה.

כחברה מובילה בתחומה וכמי שמכירה את הלך הרוח בשוק הבשר בארצות הברית, כבר לפני למעלה משנה ביצעה יחיעם רכישה של חברה לייצור מעדני בשר בארה"ב. החברה הנרכשת, אייבלס אנד היימן, הינה מותג מוכר ויצרנית וותיקה עם הסטוריה של כ- 60 שנה בשוק הנקניקיות, הנקניקים ומוצרי המעדנייה הכשרים. כל מוצרי החברה מיוצרים מ- 100% בשר בקר. על לקוחותיה נמנות רשתות השיווק המובילות
כגון : COSTCO, SHOPRITE, STOP AND SHOP, PATHMARK וכו'. השותף המוביל בחברה הנמכרת הינו יהודה פרל שמכר בזמנו את חברת הסלטים "סברה" לשטראוס.

מעדני יחיעם הינה היצואנית המובילה של מעדני בשר מישראל לארה"ב, לאירופה ולקנדה. בשנת 2013 ייצאה החברה פסטרמות בכ- 20 מליון ₪ לשוק האמריקאי, כששוק זה הינו שוק היעד העיקרי של החברה בחו"ל. לדברי מיכה רכבי, מנכ"ל חברת הבת של יחיעם בארה"ב, "הרכישה אפשרה למעדני יחיעם להוסיף מעדני בקר לסל המוצרים שהיא מציעה ללקוחותיה בארה"ב ועל ידי כך להגדיל הן את יצוא המוצרים מישראל והן את מכירות החברה הנרכשת בארה"ב".

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>