מיצים טבעיים מהפרדס

חברת הפרדס הישראלי מכפר סבא היא מסוג החברות המשלבות טעם של פעם עם איכות וחדשנות בת ימנו במפעל שלה מיוצרים מיטב מיצי הפרי הטבעיים ויחד עם זאת היא משווקת כיום גם פתרונות אקולוגיים ברוח התקופה למפעלי ויצרני מזון שונים מכל רחבי הארץ

חברת הפרדס הישראלי מכפר סבא היא מסוג החברות המשלבות טעם של פעם עם איכות וחדשנות בת ימנו. במפעל שלה מיוצרים מיטב מיצי הפרי הטבעיים ויחד עם זאת היא משווקת כיום גם פתרונות אקולוגיים ברוח התקופה למפעלי ויצרני מזון שונים מכל רחבי הארץ.

סמנכ"ל השיווק: "אנחנו משמשים כספק חשוב של מיצים טבעיים לשוק העסקי שכולל מסעדות, אולמי אירועים, בתי מלון, בתי קפה וחברות קייטרינג. סוגי המיצים הם מגוונים וכוללים בעיקר לימונדה, תפוזים, אשכולית אדומה. כמו כן אנו מספקים ללקוחות מכונות מזיגה בהשאלה ללקוחות הרוצים בכך והם רוכשים אצלנו את חומרי הגלם. כמו כן , אנחנו בעלי בלעדיות במכונות מזיגה של "נסטי", מטעם חברת "אוסם", לשוק המוסדי."

משרדי החברה ומפעלה שוכנים בכפר סבא ומשם יוצאות גם משאיות האספקה של החברה לכל רחבי הארץ.

 

מה היתרונות הבולטים שיש להפרדס הישראלי?

"א. יש לנו מערך ייצור המבוסס על חומרי גלם טבעיים, טריים, איכותיים ביותר בשוק. מערך הייצור הזה נמצא בבקרת איכות גבוהה ביותר כל העת.

ב. מערך ההפצה ושירות הנותן את מיטב השירות היעיל ללקוח החל מאספקה מהירה, זמינה ולפי דרישה וכלה במתן פתרונות מצד אנשי השיווק והשירות שלנו לבעיות שעלולות לצוץ כל זאת מתוך מחויבות מלאה כלפי הלקוח. כך למשל כל משאיות החברה מובילות את התוצרת בטמפרטורה מבוקרת כל העת

ג. מגוון מוצרים בתחום המיצים הטבעיים, לטעמים שונים וכמובן באיכויות טעם מבוקרות ואיכותיות ביותר. לגיבוי העניין וכפי שציינתי אנחנו גם משאילים ללקוחות מכונות מזיגה מתאימות לצרכיהם.

ד. לאחרונה נכנסו לתחום חומרי הניקוי האקולוגיים. שזה לא רק טרנד אלא דרישה הולכת וגוברת של השוק שאנחנו מספקים לה מגוון של פתרונות הולמים לכל מי שעוסק במכירת מזון במסעדות ובתי הסעדה לסוגיהם."

מה הם שלושת מוצרי הדגל שלכם?

"הראשון והנפוץ ביותר זה לימונדה ותפוזים, הטעם הישראלי הפופלרי ביותר שערב לחיכם של כל הלקוחות במסעדות, בתי הקפה ודוכני המזון של הלקוחות שלנו.

השני זה מיצי תפוחים שחומר הגלם שלהם בא מהעילית של יצרני התפוחים בישראל. מושב קשת ברמת הגולן, ששם מגדלים את התפוחים האיכותיים ביותר, וזה ניכר היטב גם בטעמו הנפלא של מיץ התפוחים שלנו המבוסס על תפוחים משם.

השלישי זה מיץ סלק  תפוח, המוגש בכמה מסעדות בישראל והוא נחשב כמיץ עילית, לאו דווקא במחיר, אלא בטעם ובאיכות שלו וכמובן בערכים הבריאותיים המוספים שלו".

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>