מזון נקי, בריא וגם כשר

פיתוח ישראלי: ריסוס טבעי של עלי מאכל תוך שמירה על כשרות. מדובר בתרסיס הדברה על בסיס טבעי בשם תמר טק. אלמוג יעיש, ממפתחי תחליב ההדברה, מספר על הפיתוח:

 "בעזרת המוצר החדש ניתן לשווק מזון נקי ובריא יותר. גם מי שאינם מקפידים על כללי הכשרות שמחים לאכול מוצר שאין בו רעלים ואין בו חרקים"

עלי מאכל כמו חסה ועלי בייבי אהובים מאוד על סוגי חרקים רבים. כדי לשמור על כשרות ולמנוע המצאות חרקים על העלים חייבים להדביר את המזיקים גם סמוך לקטיף.

תרסיס הדברה על בסיס טבעי, בשם תמר טק, שפותח בישראל, מאפשר להדביר עלי מאכל גם שעות ספורות לפני הקטיף ולשמור על הכשרות. התרסיס מבוסס על שילוב של שמנים רגילים ואקזוטיים שמרחיקים את החרקים בדרך טבעית שאינה מסוכנת לאדם. 

חומר ההדברה הוא פרי פיתוח של שני חקלאים, בשיתוף פעולה עם המעבדה החקלאית שלף. הפיתוח אושר על ידי משרד החקלאות לאחר סדרת ניסויי שדה בשיתוף מינהל המחקר החקלאי – מכון וולקני.

מספר חברות המשווקות ירקות עלים נקיים מחרקים החלו להשתמש בתחליב החדש. כך גם חברת קטיף הארץ הטובה, למשל, המשווקת עלי מאכל למגזר דתי. חברה זו הצליחה להפחית את הריסוס בחומרי הדברה ב-50%. זאת, הודות לשימוש בתמר טק. לדברי בעלי החברה, יוסי דהאן ממושב איתן, "מרבית התוצרת של החברה היא גידול עצמי בשדות, כך שיש שליטה מלאה על ניקיון ירקות העלים".

לדברי אלמוג יעיש, ממפתחי תחליב ההדברה: "המלחמה במזיקים היא משימה קשה במיוחד בעונת הקיץ, תקופה שבה החרקים בשיא פעילותם. לאחרונה גברה המודעות הציבורית למחיר הבריאותי הכבד של שמירה על הכשרות וריסוס בחומרים כימיים סמוך לקטיף. בעזרת המוצר החדש ניתן לשווק מזון נקי ובריא יותר. הפיתוח אינו מועיל רק למגזר הדתי. גם מי שאינם מקפידים על כללי הכשרות שמחים לאכול מוצר שאין בו רעלים ואין בו חרקים".

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>