מוצר חדש מציע פתרון נגד זבוב הפירות

ברגע שזבוב הפירות עוקץ את הפרי הוא ניזוק בצורה בלתי הפיכה ונרקב.

מוצר חדש של חברת ביופיד מציע למגדלי הפירות פתרון כנגד זבוב הפירות. המוצר מבטיח תנובת עצי פרי עסיסית ונקיה מחרקים, ללא צורך בהדברה רעילה.

מגדלים עצי פרי? מטפחים, מדשנים וממתינים בציפייה לפרי עסיסי וטעים? מאוכזבים כשמגלים כי הפירות נעקצו, נרקבו ונשרו מהעץ? לאחרונה הציגה חברת ביופיד המצאה ישראלית חדשה, פריfree. מדובר במוצר המציע פתרון שירחיק מהעצים את זבוב הפירות, המזיק לפרי וגורם לו לריקבון ונשירה. המוצר מבטיח תנובת עצי פרי עסיסית ונקיה מחקרים, ללא צורך בהדברה רעילה. 

אחרי שנים של נסיונות וריסוסים שלא צלחו במטרה להדביר את זבוב הפירות, פיתח המומחה לאקולוגיה, ד"ר נמרוד ישראלי, את הביופייד. מדובר בטכנולוגיית הדברה איכותית ללא ריסוס.

החברה מתמחה בהדברת זבוב הים-התיכון וזבוב הזית ומיצבה עצמה כמובילה בהדברה ידידותית לסביבה ללא ריסוסים. התוצאות הטובות והעדר הצורך לתגבר את ההדברה בריסוסים רעילים הפכו את החברה למובילה בתחום. כיום הידע והניסיון של החברה עומדים לרשות מגדלי הפירות.

איך זה עובד?
פרי free הינו מתקן המיועד להדברה של זבוב הפירות (זבוב ים-התיכון) וזבוב הזית. זבובים אלו גורמים נזק רב לעצי הפרי ולעצי הזית. ברגע שהזבוב עוקץ את הפרי הוא ניזוק בצורה בלתי הפיכה ונרקב.

שימוש במתקנים להדברת זבובי פירות מאפשר הגנה מיטבית על פירות הגן, תוך שימוש במוצר איכותי ונוח, שיעילותו נבדקה בעשרות אלפי דונמים מסחריים ברחבי הארץ ובשלל עבודות מדעיות בחסות משרד החקלאות.

פיתיון המתקן קוטל את זבוב הפירות ומזיקים אחרים באופן מיידי וללא צורך בתחזוקה של המתקן עד סיום מיכל הפיתיון לאחר כ-150 יום. הפיתיון נטול ריח והחלפתו מהירה וקלה.

הגנה על מגוון עצי פרי
פעילות המתקן הינה הדברה בשיטת משיכה-האכלה וקטילה של הזבוב, שיטה ייחודית המבוססת על טפטוף הפיתיון ולא על נידופו (שאינו בר שליטה). בשיטה זו בלבד הנוזל במיכל שומר על איכות אחידה לאורך כל תקופת הפעילות ועד סיומו.

כשהמתקן טעון בפיתיון, פטנט הייחודי לו, הוא יכול להגן על כל עצי הפרי הרגישים לזבובי הפירות, בהם עצי הדר - קלמנטינה תפוז תפוז סיני, אשכולית ועוד,  עצים נשירים - תפוח, אגס, אפרסק, נקטרינה, שזיף, משמש אפרסמון ועוד, וכן עצי זית.

מחיר: 44.90 שקל למיכל 180 גרם (החומר פעיל ל-5 חודשים). להשיג בפקע היפר גן וברשת המשביר לחקלאי.

לאתר של תפוז טרי בעמ לחץ כאן

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>