ייצור ירוק, גם בענף המזון

סיירת חיסכון תעזור לעסקים, גם בענף המזון, להתייעל אנרגטית ולהפחית את הזיהום.אנשי הסיירת יספקו ייעוץ מקצועי מסובסד לבעלי עסקים קטנים ובינוניים,

 גם בענף המזון. הייעוץ יכלול גם מיפוי האנרגיה הנצרכת, ניתוח היקף התייעלות אפשרי, הצעת פתרונות להתייעלות, הערכת גובה ההחזר על ההשקעה, ליווי פיננסי למציאת מקורות למימון התהליך בפועל וייעוץ לעמידה ברגולציה הסביבתית.

הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד התמ"ת והמשרד להגנת הסביבה משיקים בימים אלה את סיירות חיסכון. אנשי הסיירת יסייעו לעסקים קטנים ובינוניים, גם בענף המזון, בביצוע צעדי התייעלות אנרגטית. 

הסיירות יסייעו לעסקים לחסוך בעלויות ובכך יגרמו לצמצום צריכת החשמל והדלקים בעסק ובהפחתת פליטת גזי חממה. עסק אשר יחליט לפתוח בהליך התייעלות, אף יזכה בליווי מציאת מקורות מימון לתהליך.

בנוסף, יינתן ייעוץ סביבתי אשר יסייע לעסק להקטין את הזיהום הנפלט מפעילותו ולעמוד ברגולציה הסביבתית. הסיירות יפעלו בעסקים בהם צריכת האנרגיה מהווה מרכיב משמעותי בפעילות העסק. 

המשרד להגנת הסביבה והסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד התמ"ת יסבסדו את עלות תחילת תהליך הייעוץ. כך עלותו לבעל העסק תעמוד על 30 שקל בלבד לשעה ושאר התהליך בכפוף לתעריפי היעוץ של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים. הייעוץ יכלול מיפוי של משאבי האנרגיה הנצרכים בעסק, ניתוח פוטנציאל ההתייעלות, הצעה לחלופות פתרון אפשריות והערכת ההחזר על ההשקעה, בנוסף יינתן ליווי לעסק ביישום, תפעול ובקרה על הפתרון הנבחר.

השר להגנת הסביבה, גלעד ארדן: "פעילות כלכלית ירוקה טובה גם לתעשייה וגם לסביבה. במספר צעדים פשוטים העסק יכול להקטין את הוצאותיו ואת הזיהום שהוא יוצר והנהנה הישיר מכך הוא הצרכן". 

מנהל הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד התמ"ת, רן קויתי: "הסוכנות יוצאת בתכנית ייעוץ חדשה שנועדה לתת בידי עסקים כלים מעשיים להפחתת צריכת האנרגיה שלהם, כך שיוכלו להתקדם לשיטות עבודה חדשניות יותר, לחסוך עלויות, ולגלות אחריות ביחס לסביבה שלהם. התייעלות אנרגטית טובה לעסקים וטובה לסביבה. היא מקדמת קיימות בשני היבטים: מפחיתה צריכת אנרגיה ובכך מורידה מהלחץ על משאבי טבע; ולצד זה מחזקת עסקים קטנים שמיטיבים עם הכלכלה המקומית, ועם החברה בה הם פועלים.

"מבדיקה שערכנו עולה, כי האחריות והעומס הניהולי הכבד על כתפי המנהלים של העסקים הקטנים והבינוניים, חוסר ההיכרות עם פוטנציאל החיסכון הטמון בתחומי האנרגיה והיעדר ההיכרות עם המודלים הכלכליים הנכונים למימוש פוטנציאל חיסכון זה, מנעו מעסקים רבים לפעול בתחום". 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>