יין ישראלי, גם בצ'כיה

לאחרונה ביקרה בישראל משלחת עסקית מצ'כיה במטרה לבחון את היינות הישראליים

לאחרונה ביקרו בישראל משלחות עסקיות, האחת של נציגים מתעשיית היין בצ'כיה והשנייה משלחת של נציגי מגזר האנרגיה שבאו לבדוק טכנולוגיות של אנרגיה חכמה. 

משלחת היין כללה בכירי תעשייה בצ'כיה ובין השאר בעלי יקבים, יבואנים, ומפיצים. את המשלחת הוביל סגן שר החקלאות הצ'כי, ג'ירי מאך, יחד עם נציגי עיתונות אשר סקרו את הביקור.

נציגי היקבים והמפיצים הצ'כים ביקשו להכיר לעומק את תעשיית היין בישראל ולבחון אפשרויות לייבוא יינות בוטיק וטכנולוגיות הקשורות לגידול יין. במסגרת ההכנה לביקור התקיים אירוע בשגרירות ישראל בצ'כיה, אשר יצר מפגש בין קהילת היין המקומית ליינות ישראלים שונים. לוח הזמנים של הביקור כלל ביקורים בשלל יקבים בכל רחבי הארץ וטעימת יינות של לפחות כ-10 יקבים שונים כגון יקבי ברקן, קסטל, טפרברג, בנוסף, חברי המשלחת אף יטעמו מיינות יתיר, סגל ושלל יקבים נוספים.

היקף הסחר בין ישראל לצ'כיה חווה גידול משמעותי של כ-11.2% בשנת 2012. מינהל סחר חוץ במשרד התמ"ת ממשיך לעמול על קידום הסחר בין שני המדינות על ידי חיזוק הקשרים בין הגורמים העסקיים והממשלתיים בין שני המדינות.

הנספח המסחרי של משרד התמ"ת האמון על צ'כיה, טל הרמלין: "משלחת זו מהווה תוצאה ישירה של מהפכת היין שעברה על ישראל ב-30 שנה האחרונות, מאז תחילת שנות ה-80 מדינת ישראל עוברת תהליך של שדרוג משמעותי ברמת האיכות של היינות אותם מייצרים היקבים ברחבי ארץ ישראל. תהליך זה הביא לירידה קלה בייבוא היין לישראל אך לגידול משמעותי של כ-11% בייצוא היין הישראלי בשנת 2011. חשוב לציין כי נציגי יקבים ומפיצים צ'כיים משתתפים באופן קבוע באירועי היין המובילים בישראל ובכך מוכיחים את ההערכה ההדדית שיש לנציגי התעשיות משתי המדינות".

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>