השבוע במזון ומשקה

השבוע במזון ומשקה לנוכח מלחמת עזה


השבוע במזון ומשקה לנוכח מלחמת עזה


במסגרת תכנית הסיוע שגיבשה קבוצת שופרסל למען חקלאי ישראל, התנדבו עובדי החברה וסייעו בקטיף אבוקדו של "חקלאי גרנות" בקיבוץ משמרות • "חקלאי גרנות" השיקה פלטפורמה דיגיטלית לחיבור בין חקלאים לארגוני מתנדבים בחקלאות, באמצעותה מבוצעים מדי יום פעולות סיוע רבות לחקלאים בעוטף וברחבי הארץ
שיתוף פעולה מרגש בין ענקית המזון שופרסל לקואופרטיב החקלאות "חקלאי גרנות". עם פרוץ המלחמה נותרו יבולים, שדות ומטעים רבים ללא ידיים עובדות, מה שהוביל למצוקה קשה בקרב חקלאי ישראל, מהרס יבולים ועד למחסור של פרי וירק בשווקים. חקלאי גרנות, הנחשבת למגדלת האבוקדו הגדולה בישראל, בבעלות 43 קיבוצים ומושבים מאיזור קיבוץ נחשונים ועד קיבוץ החותרים, יחד עם קבוצת שופרסל, אשר גיבשה עם פרוץ המלחמה תוכנית סיוע לחקלאים ובה נמכרת התוצרת החקלאית הטרייה של גרנות לאורך כל השנה, חברו יחד ליוזמה משותפת, במסגרתה מתנדבים עובדים ועובדות שופרסל במטעי האבוקדו של גרנות באיזור עמק חפר ומסייעים בקטיף ובטיפול ביבולים. 


לדברי גיורא מרום, מנכ"ל חקלאי גרנות, "לאור המצב ולצורך הדחוף בידיים עובדות בעבודות שונות בחקלאות הקמנו  בחקלאי גרנות מטה מתנדבים לניהול ההתנדבות הפעילות החקלאית שלנו ושל חקלאים מצפון ומדרום להם אנו מסייעים. גרנות פועלת ומגייסת את כל המערכות שלה על מנת לתמוך ולסייע בכל הנושאים הנדרשים, הן ברמה הלאומית והן ברמה הפרטנית".  
מטה ההתנדבות של חקלאי גרנות: https://love.granot.co.il/ 


משרד החקלאות ופיתוח הכפר קבע מתווה לפיצויים.
במקביל לסיוע בשטח ולגיוס כוח אדם לחקלאות, בשיתוף עם משרד האוצר וועדות הכלכלה והכספים של הכנסת, ובסיועו של יו"ר התאחדות האיכרים בישראל ויו"ר נשיאות המגזר העסקי, דובי אמיתי. גובש מתווה פיצויים ייעודי לחקלאות, שלוקח בחשבון את היותה של החקלאות עסק עונתי בו פריסת ההוצאות השוטפות היא לאורך השנה, בשונה מעסקים אחרים:
 פיצוי מלא בטווח 9-0 ק"מ בצפון ו-7-0 ק"מ בדרום.
 בטווח 20-7 ק"מ - מסלול אדום או מסלול ירוק נורמטיבי מהיר ללא הוכחת נזק לפי נוסחה קבועה מראש, ועד לגובה מקסימלי של 3 מיליון ₪ לנזק לחודש.
 בטווח 40-20 ק"מ - מסלול ירוק נורמטיבי (ללא הוכחת נזק).
 מעל טווח 40 ק"מ, קרי כל שאר הארץ – פיצוי של 47% במתווה מיוחד בו מחושב ההפרש בין המחזור עתה לעומת ממוצע המחזור של 4 חודשים אחורה.
המתווה יעוגן בחקיקה בכנסת.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את המילים והתקציב ואנו נדאג
למקום הראשון בתוצאות גוגל. בהתחייבות

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך צעד קדימה ולהביא
אותך להיות בדף הראשון בגוגל בביטויים
הרלוונטים. ראשון בגוגל = לקוחות חדשים

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים וחנויות

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין, מערכת ניהול אתרים
ועיצוב מרהיב ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>