הסתיימה תערוכת המזון הטרי פרוטלוג'יסטיקה

אפרסק צבעוני, עלי מיקרו בטעמים וטכנולוגיות חדשניות לגידול רימונים.פיתוחים וטכנולוגיות אלו ואחרות, הוצגו לאחרונה בברלין במסגרת תערוכת המזון הטרי והתוצרת החקלאית, פרויטלוג'יסטיקה.

בביתן הישראלי בתערוכה התקיימו פגישות בין החברות לרשתות מזון גרמניות מובילות, בתיאום הנספחויות המסחריות של משרד התמ"ת בברלין ובמינכן.

לאחרונה נסגרה תערוכת המזון הטרי והתוצרת החקלאית, פרויטלוג'יסטיקה, בברלין. בתערוכה הבינלאומית המובילה, השתתף גם הביתן הלאומי של מכון היצוא הישראלי. בביתן הציגו 7 חברות ישראליות, זנים חדשים וייחודיים של פירות וירקות לצד ציוד חקלאי וטכנולוגיות מתקדמות עבור השוק האירופי והעולמי בכלל. כך הוצגו גם אפרסק צבעוני, עלי מיקרו בטעמים וטכנולוגיות חדשניות לגידול רימונים.

הנספחים המסחריים בברלין ובמינכן של מינהל סחר חוץ במשרד התעשייה, המסחר והתעסוקה, תיאמו לחברות המציגות פגישות עסקיות עם רשתות מובילות בתחום, במטרה להציב את המוצרים הישראליים על מדפי הרשתות הגרמניות ולהביאם לשולחן הצרכן הגרמני. 

 החברות שהשתתפו בביתן הן: חברת 2BFresh, המייצרת עלי מיקרו בטעמים שונים, משתלות בן דור  שהאפרסק הצבעוני שפיתחו, מועמד לפרס החדשנות של התערוכה, חברת גליל אקספורט, תנובות שדה שיווק בע"מ, גניגר מפעל פלסטיק, שתי חברות לגידול תמרים - מיאל אימפקס ומור אינטרנשיונל, פומג–טק המציעה טכנולוגיה ייחודיות לגידול רימונים, ושילט המגדלים גזרים.

בין המבקרים בביתן גם מנהל הרכש והקניין הראשי של רשת שיווק המזון, גלובוס, אשר לה מחזור מכירות שנתי של כ-9 מיליארד דולר; וקניין התוצרת הטריה של רשת שיווק המזון האוסטרית, Rewe, אשר לה מחזור של 17 מיליארד דולר. לרשת זו אלפי חנויות באוסטריה, איטליה ו-9 מדינות במזרח אירופה. הרשת כבר רוכשת מוצרי מזון ישראליים, ולאחרונה החלה להציג מוצרים ישראליים בחנות הדגל  היוקרתית שלה במרכז וינה.

כמו כן, ביקרו בביתן גם אחד היבואנים והמפיצים הגדולים בבוואריה Fructhof Nagel, סיטונאי מוביל לשוק המוסדי בדרום גרמניה Hamberger, וכן חברות גדולות אחרות כגון Mauree, Parat, Andres Kupfer&Sohnועוד.

ממנהל סחר חוץ במשרד התמ"ת נמסר, כי בשנת 2012 ייצאה ישראל תוצרת וציוד חקלאי לגרמניה בהיקף של 100 מיליון דולר, ובעיקר ירקות ופירות שונים. היקף היבוא החקלאי מגרמניה בשנת 2012 עמד על 144 מיליון דולר.

הנספחת המסחרית של התמ"ת בברלין, חמדת שגיא: "ענף החקלאות הישראלי ידוע כמייצר ומספק מזון איכותי וטרי, כמו גם בעל ידע חקלאי מתקדם וטכנולוגיות חדשניות ואנו פועלים לחשוף בפני קהל הצרכנים העצום בגרמניה את מגוון התוצרת הישראלית, חדשנותה ואיכויותיה. במסגרת זו נקבעו לנציגי החברות  פגישות עם נציגי רשתות השיווק מובילים בגרמניה, בהם רשתEDEKA , אשר בבעלותה 12,000 חנויות  ולה היקף מכירות שנתי של 46 מיליארד יורו בשנה; ורשת Metro, אשר בבעלותה 750 סניפים הפרושים ה 29 מדינות ולה היקף מכירות שנתי של 32 מיליארד יורו בשנה".

הנספח המסחרי של התמ"ת בדרום גרמניה ואוסטריה, מוטי איש-שלום: "לראשונה מאז פתיחת הנספחות החדשה במינכן בשנת 2012, הגיעו לביתן הישראלי לביקורי וי.אי.פי למעלה מחצי תריסר קניינים ראשיים וקנייני תוצרת טרייה של יבואנים, מפיצים וסיטונאים מובילים בבוואריה וריינהלד פאלץ, המנהלים עסקים במאות מיליוני יורו בשנה".

לאתר של מאש תוצרת טרייה לחץ כאן

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>