הטכנולוגיה החדשנית לשימור ערכי פירות של פרוטרום מגיעה לישראל

תכירו את חברת פרוטרום העולמית ואת הטכנולוגיה החדשנית פרי פיתוחה: טכנולוגיה זו מאפשרת שימור ערכי פרי מקוריים. את הטכנולוגיה האמורה יפגוש הצרכן הישראלי על המדפים ברשתות השיווק,

עם הדור הבא של מוצרי היוגורט, תחת מותג יופלה, של תנובה. האחרונה השקיעה באימוץ הטכנולוגיה ובתהליכי יצור מתקדמים כ-10 מיליון ₪.

תכירו את חברת פרוטרום העולמית ואת הטכנולוגיה החדשנית פרי פיתוחה: טכנולוגיה המאפשרת שימור של ערכי הפרי המקוריים. את החדשנות האמורה יפגוש הצרכן הישראלי על המדפים ברשתות השיווק, עם סדרה חדשה של מוצרי יוגורט, תחת מותג יופלה, של תנובה.

האחרונה מציעה לצרכן הישראלי את הדור הבא של היוגורט, באמצעות שימוש בטכנולוגיה החדשנית. זאת, לאחר שחברה לאחרונה לפרוטרום למטרת אימוץ הטכנולוגיה, שתכליתה שיפור תהליכי הייצור. ההשקעה במהלך נאמד בכ-10 מיליון שקל.

כדאי להכיר: טכנולוגיית Vesritaste
מדובר בטכנולוגיית Vesritaste, אותה יפגוש הצרכן הישראלי על המדפים בסדרת מוצרי היוגורט של המותג האמור.

ייחודיות הטכנולוגיה היא ביכולת לשמר את ערכי הפרי המקוריים. הטכנולוגיה תורמת לשימור האיכויות הטבעיות והטריות של הפירות. כפועל יוצא, טעם הפרי, הפריכות שלו והנראות שלו הם הקרובים ביותר לפרי האמיתי ובכך משתפרת חוויית הצרכן. 

הטכנולוגיה הומצאה ופותחה בשנת 2008 והיא נמצאת מאז בשימושה, בעבור מגוון רחב של לקוחות בינלאומיים מובילים בתחום החלב והגלידות לטיפול במגוון רחב של פירות מכל רחבי העולם. במסגרת השימוש בטכנולוגיה עבור תנובה, במתקנים מתקדמים מיוחדים במפעליה של פרוטרום בשוויץ, נשמרים ערכיהם של פירות כאננס, פירות יער, תפוח ודובדבן.

פרוטרום היא חברה רב לאומית הפועלת בשווקי התמציות וחומרי הגלם העולמיים. לחברה מרכזי ייצור ופיתוח משמעותיים בשלוש יבשות, והיא משווקת ומוכרת מעל 30,000 מוצרים בחמש יבשות למעל 14,000 לקוחות ביותר מ-140 מדינות.

מוצרי החברה מיועדים לתעשיות המזון והמשקאות, תמציות הטעם והריח, התרופות, צמחי המרפא (Nutraceuticals), מזון הבריאות והמזון הפונקציונלי  (Functional Food), תוספי המזון, והקוסמטיקה.

ט(נ)עים מאוד, פרוטרום
לחברה, המעסיקה כ-2,020 עובדים ברחבי העולם, שני תחומי פעילות עיקריים: האחד, פעילות הטעמים, העוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של תמציות טעם.

התחום הנוסף הוא פעילות  חומרי הגלם, העוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מיצויי טעם טבעיים, רכיבי מזון פונקציונלי טבעיים, מיצויים טבעיים מצמחי מרפא, שמנים אתריים ומוצרי הדרים ייחודיים וכימיקלים ארומטיים.

המוצרים מיוצרים במפעליה בארצות הברית, אנגליה, שוויץ, גרמניה, סלובניה, איטליה, ישראל, סין, תורכיה ודרום אפריקה. מערך השיווק הגלובלי שלה כולל את אגפי השיווק בישראל, ארצות הברית, אנגליה, שוויץ, גרמניה, סלובניה, בלגיה, הולנד, דנמרק, צרפת, איטליה, הונגריה, רומניה, רוסיה, אוקראינה, פולין, קזחסטן, בלרוס, תורכיה, ברזיל, מקסיקו, קוסטה ריקה, דרום אפריקה, סין, יפן, הונג קונג, הודו ואינדונזיה. כמו כן מפעילה החברה סוכנים ומפיצים מקומיים ברחבי העולם.

משנה למנכ"ל תנובה ומנכ"ל תשלובת החלב, אייל מליס: "כמתבקש ממותג מוביל, חיפשנו להביא בשורת טעם אמיתית לצרכן הישראלי ולהעצים לו את חווית ההתענגות מיוגורט פרי. הטכנולוגיה החדשנית הזו היא שאפשרה זאת. השקת סדרת המוצרים בשיתוף עם הטכנולוגיה החדשה מביאה לצרכן הישראלי את מוצרי הדור הבא בעולם היוגורטים".

מנכ"ל פרוטרום ישראל, אילן חסון: "שיתוף הפעולה בין פרוטרום ויופלה ישראל נמשך מזה למעלה משנתיים. תהליך זה כלל ניסיונות רבים ועשרות מבחני טעימה וקבוצות מיקוד על מנת להגיע לפתרון האולטימטיבי בהתאמתו לצרכן הישראלי וזאת מתוך ראייה משותפת של פרוטרום ויופלה את הצרכן הישראלי, כצרכן המעריך ודורש איכות גבוהה במזון אותו הוא צורך".

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>