תכנון ורישוי לענף המזון

משרד קלוד אדריכלים בבעלות ז'אן קלוד מקס מומחים בתחום הרישוי עסקים לכלל סוגי העסקים ובפרט תחום המזון המשרד שם דגש על תכנון פונקציונאלי וניצול מרבי של שטחי החלל תוך הקפדה יתרה על תקנות משרד הבריאות השילוב והראיה של אדריכל בשילוב מתכנן מטבחים מקצועי מאפשר לנו להוביל בתחום

משרד קלוד אדריכלים בבעלות ז'אן קלוד מקס מומחים בתחום הרישוי עסקים לכלל סוגי העסקים ובפרט תחום המזון.

המשרד ,  שם דגש על תכנון פונקציונאלי וניצול מרבי של שטחי החלל תוך הקפדה יתרה על תקנות משרד הבריאות, השילוב והראיה של אדריכל בשילוב מתכנן מטבחים מקצועי, מאפשר למשרד  להוביל בתחום , המשרד עובד בשיטתיות תוך מעקב צמוד על כל תיק ותיק על ידי מערכות CRM מתקדמות למעקב תיקי לקוחות.

מפעלי מזון שונים מהווים חלק עיקרי מאוד בהתמחות של המשרד . זה כולל: ליווי וטיפול תיקים ברישיונות יצרן לכלל סוגי המזון. תכנן  המשרד מפעלי מזון להכנת ממרחים טבעוניים בשטח של 150 מ"ר ואטליז יצרני המשלח בשר ועופות לאולמות אירועים בשטח של 400 מ"ר. בשני המקרים נדרש תכנון קפדני והתייחסות לתקנות הבריאות לצורך הכנת סט תכניות לביצוע ואישורם  המלא מול משרד הבריאות המחוזי ברמלה.

רישיון יצרן הינו הליך יצרני המתבצע בשטח העסק. עסק המעוניין להוציא את תוצריו לשיווק מחוץ לעסק שלו , נדרש להציג מסמך המאפשר לו לעשות כך, שיתופי הפעולה הנרחבים של המשרד מאפשרים לו להיות שם דבר בעולם העסקים.  המשרד ידוע ביכולות שלו לטפל בעסקים אשר נמצאים במצוקה בירוקרטית מול הרשויות המוניציפליות, ולאפשר לבעלי העסקים שלא התחילו תהליך בדרך הנכונה לאשר את התכנון הקיים תוך שינויים מינוריים על מנת לאפשר לו להמשיך לפעול ללא השקעה גבוה בשינוי תשתיות בעסק.

לאחרונה בעקבות תיקון 31 לחוק, כל נושא מערך הכבאות השתנה כלפי העסקים השונים.

 כיום נדרש מבעל העסק להמציא אישור תצהיר כבאות, משרד קלוד אדריכלים מעודכן ומכיר היטב את הדרישות השונות על מנת לאפשר להשתלב בהליך בצורה מהירה.

קלוד אדריכלים דוגל במקצועיות ובשקיפות כלפי כל לקוחותיו, ועל כן, כל שלב ושלב יאושר מול בעל העסק, וכל דרישה ודרישה תיבחן היטב לפני יישומה בשלה המקדמי בתכנית העסק.

http://www.claude.co.il

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>