רישוי לעסקי מזון מתחילים

תחום הרישוי לעסקי מזון הפך להיות בשנים האחרונות לתחום רחב מאוד שבו שולבו גם חוקים חדשים וקפדנים שלא היו קיימים כלל בשנים קודמות

תחום הרישוי לעסקי מזון הפך להיות בשנים האחרונות לתחום רחב מאוד שבו שולבו גם חוקים חדשים וקפדנים שלא היו קיימים כלל בשנים קודמות.

משרד קלוד אדריכלים בבעלות ז'אן קלוד מקס הם  מומחים בתחום הרישוי עסקים לכלל סוגי העסקים ובפרט תחום המזון.

המשרד שם דגש על תכנון פונקציונאלי וניצול מרבי של שטחי החלל תוך הקפדה יתרה על תקנות משרד הבריאות, השילוב והראיה של אדריכל בשילוב מתכנן מטבחים מקצועי, מאפשר למשרד  להוביל בתחום , המשרד עובד בשיטתיות תוך מעקב צמוד על כל תיק ותיק על ידי מערכות CRMמתקדמות למעקב תיקי לקוחות.

מפעלי מזון שונים מהווים חלק עיקרי מאוד בהתמחות של המשרד. זה כולל: ליווי וטיפול תיקים ברישיונות יצרן לכלל סוגי המזון. תכנן  המשרד מפעלי מזון להכנת ממרחים טבעוניים בשטח של 150 מ"ר ואטליז יצרני המשלח בשר ועופות לאולמות אירועים בשטח של 400 מ"ר. בשני המקרים נדרש תכנון קפדני והתייחסות לתקנות הבריאות לצורך הכנת סט תכניות לביצוע ואישורם  המלא מול משרד הבריאות המחוזי ברמלה.

מה הם הדגשים העיקריים כיום בנושא רישוי עסקים למזון?

"בין הדגשים העיקריים בתחום הרישוי לעסקי המזון עומד גורם מאשר - משרד הבריאות, כל עסק מתחום המזון נדרש לעמוד בתקנות משרד הבריאות, התקנות מפרטות היטב את הדברים הבסיסים שכל עסק נדרש וביניהם שטחים, תכנון קפדני, חלוקה של מדורים, והחשוב מכל תזרים עבודה חד כיווני! על מנת שכל העסק יפעל היטב ועל פי התקנות, יש לתכנונו מראש על פי אמות המידה של משרד הבריאות - מקום שממנו נכנס כל המזון הגולמי ומקום שממנו יוצא ללקוח המנה המוגשת ואסור בשום פנים ואופן שבין כל התהליכים יהיו הצטלבויות מזון".

מה החשיבות  המהותית בכך?

"ההבדל זה בעסק שרשאי לעבור את התחנה של משרד הבריאות לעסק שלא עומד בדרישות ולא יקבל רישיון עסק אלה במידה ויבצע שינויים בשטח."

באלו אופנים אתם מסייעים בכך?

"משרדנו הוא  בעל ניסיון רב בתחום המזון, עיקר עבודתו היא מול מפעלי מזון קטנים וגדולים, תכנון נכון זה תכנון שמנצל היטב את החלל בו הוא נמצא, יש לעשות זאת במקצועיות ובהבנה מלאה של התקנות אשר לעיתים אף מתעדכנות מול המתכננים בעיקר בשל המודרניזציה, מה שאומר בעצם שכיום הציוד הרבה יותר חדשני ומאפשר לבעלי העסקים לקצר במשאבים בצד של המטבח ולנצל את החלל טוב יותר."

מה הם היתרונות שיש לכם בתחום רישוי עסקים למזון?

"משרדנו מציע ליווי מלא בהליך הרישוי משלב קבלת מפתח לנכס ועד הביצוע כולל - משרד קלוד מעניק ללקוחותיו שירותי רישוי, תכנון ועיצוב פנים לבעלי העסקים בתחום המזון ועושה זאת במקצועיות ובזריזות שאין כמותה, יש לציין כי המשרד הינו משרד צעיר ורענן המתמחה בתחום הרישוי עסקים ומעניק את השרות בפריסה ארצית מול כל הרשויות המוניציפליות המועצות השונות בכל הארץ".

לאתר העסק: http://www.claude./co.il

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>