על מזון ורישיון פלוס

חברת רישוי פלוס מרכזת במקום אחד את כל השירותים לקבלת הרשיונות והאישורים הדרושים לעסק בתחומי בטיחות אש, נגישות, רישוי עסקים, רישיון יצרן והיתרי בניה. אחת המטרות העיקריות של החברה היא לחסוך לבעלי עסקים את ההתמודדות מול גורמים רבים בתהליכי ההקמה והתפעול. בראיון עמו מספר ירון עובד, מנכ"ל החברה, כיצד בדיקת היתכנות ותכנון נכון יכולים לחסוך כסף רב ולמזער סיכונים

חברת רישוי פלוס מרכזת במקום אחד את כל השירותים לקבלת הרשיונות והאישורים הדרושים לעסק בתחומי בטיחות אש, נגישות, רישוי עסקים, רישיון יצרן והיתרי בניה. אחת המטרות העיקריות של החברה היא לחסוך לבעלי עסקים את ההתמודדות מול גורמים רבים בתהליכי ההקמה והתפעול. בראיון עמו מספר ירון עובד, מנכ"ל החברה, כיצד בדיקת היתכנות ותכנון נכון יכולים לחסוך כסף רב ולמזער סיכונים.

רישוי עסקים

חסכון בזמן ובכסף
החברה משמשת כמשרד האדריכלות היחיד בישראל, המשלב את כל המומחים לרשיונות ולאישורים הדרושים לעסק, במקום אחד. השירותים שמציעה החברה מקיפים ויסודיים ומטרתם לחסוך מבעלי עסקים את ההתמודדות מול גורמים רבים בדרך להשגת האישורים והרישיונות הדרושים להם. כך נהנים לקוחות החברה מחיסכון משמעותי בעלויות ההקמה והתפעול.

החברה הוקמה בשנת 2007 על ידי ליאת עובד, הנדסאית אדריכלות ועיצוב פנים ויועצת נגישות. לאחר שמשרד האדריכלים בו עבדה פשט את הרגל, הגיעו אל עובד פניות מבעלי עסקים שונים. כבר אז אחזה עובד בידע רב וניסיון עשיר בתחום רישוי העסקים, עם התמחות מיוחדת בענף המזון ובעיקר בתכנון מטבחים מוסדיים לבתי אוכל, מסעדות, בתי קפה ומפעלי מזון. בהמשך לכך, היא החליטה להקים את החברה, שבתחילת דרכה התמקדה בעיקר בתחום הרישיונות לעסקים.

לפני כ-4 שנים הצטרף לחברה בעלה של עובד, ירון, יועץ בטיחות אש: "בעבר שימשתי כאיש מערכות מידע, אך תמיד קידמתי את החברה של ליאת מאחורי הקלעים. בשלב מסוים, אחרי שעזבתי את עולם המחשבים, פתחנו משרד חדש והתחלנו למנף את העסק יותר ויותר".

מדוע יש צורך בייעוץ ובליווי בדרך לקבלת אישורים ורישיונות לעסק?
"תכנון נכון יכול לחסוך הרבה כסף, לצמצם את ההוצאות ולמנוע את הופעתן של דרישות נוספות. בתהליך תכנון והקמה של עסק חדש יש צורך רב ביועץ ומלווה מקצועי. אם יודעים מה בדיוק דורשות הרשויות ובאילו תנאים יש לעמוד מול משרד הבריאות, אפשר לחסוך זמן בקבלת האישורים לתוכניות. זמן הוא משאב משמעותי משום שהוא שווה כסף. בעל עסק שממתין חודשיים או שלושה לקבלת אישורים, מפסיד לא מעט כסף. את זה אנו באים למנוע".

איך אתם מונעים הפסדים?
"אנו מקדימים תרופה למכה. הלקוחות שלנו נהנים מביטחון ומשקט נפשי בכל הקשור ברישיונות ובאישורים לעסק שלהם. אנו מאגדים את כל הנושאים הקשורים בכך ומשמשים, למעשה, כמנהלי פרויקט. השירותים שלנו מבוקשים במיוחד כשמדובר ברשתות המפעילות מספר סניפים; אז נושא הרישוי הופך להיות מסובך יותר, משום שכל סניף נמצא בשטחה של רשות מקומית אחרת ולכל רשות מקומית יש דרישות שונות. אנו מאגדים את כל הדרישות, מתנהלים מול כל הגורמים המאשרים, מונעים בעיות ומסייעים לפעילות ולהתנהלות של הסניפים ושל הרשת. כמו כן, אם מבצעים שינויים בבתי העסק, או שמגיע הזמן לחדש את הרישיונות, אנו מבצעים את זה עבור הלקוחות. ברשתות שמפעילות מספר סניפים התהליך יכול לגזול לא מעט זמן והעבודה מולנו הופכת אטרקטיבית במיוחד".

יתרון מיידי: ריכוז 90% מהשירותים במקום אחד
בין לקוחות החברה אפשר למצוא חברות מובילות במשק בתחומים שונים, בהם גם מזון, מסעדות, אופנה ובתי עסק המתפרשים על פני שטחי מסחר של למעלה מ-800 מ"ר.

מאילו יתרונות נהנים לקוחות החברה?
"הצוות המקצועי שלנו עובד בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח, על מנת להבטיח מענה מושלם ואיכותי בכל שלב. מעבר לשירות היעיל והמקצועי ולליווי הצמוד והאישי, אחד היתרונות המיידיים ממנו נהנים הלקוחות שלנו הוא ריכוז של 90% מהשירותים הדרושים להם להפעלת בית העסק במקום אחד. בכך אנו חוסכים ללקוחות שלנו בזבוז זמן וכסף על התרוצצות בין יועצים שונים. הכל מרוכז במקום אחד על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחומם, בשילוב מערכות מתקדמות לניהול פרויקטים ולטיפול בסטטוסים, בחברה עם מערכת בקרת איכות בעלת תקן ISO9001".

מה מבדל את החברה מחברות אחרות בתחום?
"אחד המאפיינים העיקריים, שמבדלים את החברה מאחרות העוסקות בתחום, בא לידי ביטוי בתחומי הבטיחות והנגישות שאנו משלבים עם הפעילות שלנו בתחום הרישיונות לעסקים".

אילו מגמות מובילות לאחרונה את תחומי הפעילות של החברה?
"בין המגמות שמובילות את פעילות החברה בתקופה האחרונה גם עליה בביקוש להנגשת בתי עסק. זוהי מגמה שצפויה להתחזק בשנה הקרובה, משום שנרשמת עליה במודעות לנושא, כשיותר ויותר בעלי עסקים מתחילים להבין את הצורך ומביעים בכך עניין. זאת, ללא קשר להיות העסק טעון רישיון מהרשות המקומית".

שתף בהמלצה לבעלי עסקים שמתמודדים עם הדרישות להפעלת בית עסק.
"אחת ההמלצות החשובות היא לא לפתוח עסק לפני שמבצעים בדיקת היתכנות למקום. בבדיקת ההיתכנות בודקים האם המקום המתוכנן להקמת העסק עומד בדרישות להנפקת רישיון העסק, האם המקום מתאים לפעילות המתוכננת, האם יש למקום היתרי בניה, האם יש בו חריגות בניה, האם הפעלת עסק במקום מותנית בדרישות נוספות, אילו בעיות צפויות לצוץ בהמשך וכולי. לקוחות חכמים פונים אלינו לפני הקמת העסק, כדי שנבצע עבורם בדיקות היתכנות ובכך חוסכים לעצמם המון זמן, כסף ומשאבים אחרים".

רישיונות לעסקים

ספר על היעדים לשנה הקרובה.
"בתקופה האחרונה השקענו משאבים רבים במיתוג מחדש, במערכות טכנולוגיות לניהול פרויקטים, באתר האינטרנט של החברה, במערכת קשרי לקוחות חדשנית ובמערכת לניהול מידע. אחד היעדים העיקריים שלנו הוא להביא את כל מה שהטכנולוגיות האלה מאפשרות לכמה שיותר רשתות שיווק מזון, בתי קפה, מסעדות ועסקים נוספים בענף המזון".

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>