מפעל הגלידה של בנט והרפורמה בשיתוף מכון התקנים

לפני 4 שנים נאלצה רעייתו של שר הכלכלה לעבור תלאות כשפתחה מפעל לייצור גלידה. לאחרונה הודיע השר על רפורמה למען עסקים קטנים ובינוניים.

כך בסיכום עם מכון התקנים הישראלי יוזל משמעותית מארז התקנים הנרכש על ידי יזמים ובעלי עסקים קטנים ובינוניים בכ-90%. כמו כן, יזמים ועסקים קטנים ובינוניים יוכלו ליהנות משירותיו של המכון, ולקבל ייעוץ ממומחים בגיבוש רשימת התקנים שתסייע להתקדם עסקית.

פותחים את הסתימות: אחרי ההחלטה על רפורמה בתחום היטלי הסחר בתחילת החודש, הודיע שר הכלכלה, נפתלי בנט, יחד עם מכון התקנים, על הטבה חדשה למען העסקים הקטנים והבינוניים. 

תזכורת: בתחילת חודש מאי החליט בנט להקשיח את תנאי הטלת היטלים על יבוא, שמטרתם הגנה על התעשייה המקומית. כלומר, להשית על עצמו מגבלות ולצמצם את הגמישות המוקנית לו להטלת היטלי הגנה על התעשייה הישראלית במצבים בהם קיים גידול משמעותי ביבוא, העלול לגרום נזק חמור לענף יצרני מקומי. המטרה: רפורמה בתחום הטלת היטלי הסחר, שתביא להגברת התחרות במשק הישראלי.

במסגרת אותה המגמה, של סיוע לתעשייה הישראלית, החליט בנט בשבוע שעבר על רפורמה למען עסקים קטנים ובינוניים. מטרת הרפורמה לצמצם את הסבך הבירוקרטי ולהקל על היזמים בעלי העסקים.

לאחרונה סיפר בנט, בכנס כלכליסט, על התלאות שנאלצה לעבור רעייתו, כאשר פתחה מפעל לייצור גלידה, לפני כארבעה שנים. בעקבות פניות רבות של בעלי עסקים קטנים ובינוניים בנושא זה, מכון התקנים הרים את הכפפה והוחלט, כי תצא לדרך רפורמה שתשנה את המצב ותקל משמעותית על היזמים ועל בעלי העסקים הקטנים והבינוניים.

בהמשך לדברים אלה, סייר בנט במכון התקנים הישראלי, וביקש לסייע ליזמים ולעסקים באמצעות מתן אפשרות לרכוש מארז תקנים הרלוונטי לפעילותם, בהוזלה של כ-90% ממחירו המקורי. 

בנוסף, במסגרת צמצום הסבך הבירוקרטי, סיכם בנט עם מכון התקנים, כי מעתה יספק ליזמים ולעסקים את כל המידע לו הם זקוקים בתהליך ההתארגנות ובניית העסק, כולל הכוונה.

הדבר ייעשה באמצעות מערך מחשוב מקוון שיאפשר גישה למידע בזמן אמת. מערך המחשוב יכלול ספריית מידע אשר תתאים לדרישות היזם או בעל העסק באופן אישי.

בנט: "הבטחנו להיות פותחי הסתימות של המשק הישראלי, וזה צעד חשוב בכיוון הנכון. בסופו של דבר עידוד של עסקים קטנים ובינוניים, ושחרורם מהעונשים הבירוקרטיים המיותרים הם המפתח לפיתוח הכלכלה ולצמיחה. יש לנו בישראל את המוחות הטובים ביותר – נותר לנו רק לסייע להם להתפתח".

מנכ"ל מכון התקנים הישראלי, דני גולדשטין: "יזמים ועסקים קטנים ובינוניים יוכלו ליהנות משירותיו של מכון התקנים הישראלי, וכן יוכלו לקבל ייעוץ מטובי המומחים בגיבוש רשימת התקנים שתסייע להם להתקדם עסקית".

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>