ז'אן קלוד ואבירי רישוי העסקים

כיום כמעט כל עסקי המזון הם טעוני רישיון עסק. בראיון עימו מסביר ז'אן קלוד מקס, הנדסאי אדריכלות בכיר ממשרד 'קלוד אדריכלים', מדוע נדרש מכל עסק מזון לקבל רישיון לניהול עסק וחושף כיצד לקוחותיו נהנים מחיסכון בזמן, משאבים וכסף: "המטרה שלנו היא להעניק ללקוחות ביטחון, רוגע ושקט תעשייתי, כדי שיוכלו להפנות את כל מרצם לעיסוק בדבר האמִתי, בעסק שלהם"

כיום כמעט כל עסקי המזון הם טעוני רישיון עסק. בראיון עימו מסביר ז'אן קלוד מקס, הנדסאי אדריכלות בכיר ממשרד 'קלוד אדריכלים', מדוע נדרש מכל עסק מזון לקבל רישיון לניהול עסק וחושף כיצד לקוחותיו נהנים מחיסכון בזמן, משאבים וכסף. בבסיס פעילות החברה הוצבו מספר מטרות בהן רישוי עסקיםגם להעניק ללקוחות ביטחון, רוגע ושקט תעשייתי, כדי שיוכלו להפנות את כל מרצם לעיסוק בדבר האמִתי, בעסק שלהם.

"כל עסקי המזון הם טעוני רישוי"
השירותים העיקריים שמספקים במשרד מתמקדים בתכנון עסקים, עיצוב פנים ורישוי עסקים. קהל היעד של המשרד הוא בעיקר בעלי עסקים ויזמים בשלבים הראשונים בפתיחת העסק החדש שלהם: החל בשלב התכנון וכלה בשלב עיצוב הפנים ורישוי העסק, בפרט בעסקי המזון. המשרד מלווה את הלקוח החל מהתכנון האופטימלי המושלם של העסק, תוך כדי שימת דגש על ניצול מרבי של שטחי החלל לרמת פונקציונליות מלאה החיונית לתפקוד היומיומי של העסק, בכפוף לדרישות הגורמים הממשלתיים, בהם משרד הבריאות, רשויות מקומיות וכולי.

ז'אן קלוד: "ענף המזון מתאפיין בנתח גבוה של עסקים טעוני רישוי. למעשה, ניתן לומר שכיום כל עסקי המזון הם טעוני רישוי, כך שבכל מקרה חלה על בעל העסק החובה להיעזר בבעל מקצוע מהתחום. זהו בדיוק המקום אשר בו הלקוחות פוגשים אותנו. אנו מאפשרים ללקוחות שלנו להישאר פנויים פנויות ורגועים כדי להתמקד בעיקר ולפתח את העסק שלהם. זאת, בשעה שאנו מנקים את כל רעשי הרקע: התכנון, העיצוב והרישוי. השירות המקצועי שלנו הוא אבן דרך קבועה וחשובה ואנו מאמינים שהוא אחד התנאים הבסיסיים המובילים להצלחה".

מאילו יתרונות נוספים נהנים לקוחות החברה?
"המשרד שלנו מתאפיין באווירה צעירה ורעננה, אך בו זמנית ברמת מקצועיות גבוהה ומובילות בתחום רישוי העסקים. בין היתרונות הייחודיים מהם נהנים לקוחותינו גם ניסיון, שירות, הכרת צרכים, היכרות עם הגורמים הממשלתיים, פעילות בפרישה ארצית, חיסכון בזמן ובטיפול המקיף בכל מה שקשור בעסק: ברישוי העסק, ברישיון היצרן וכן בטיפול ובליווי של כל הליכי הרישוי והבניה. לצד כל היתרונות האלה הלקוחות נהנים מהעובדה שאנו מאמינים בהתמקדות, ואשר על כן אנחנו פועלים בשיתוף פעולה רחב אך ממוקד מול בעלי מקצוע הנותנים מענה לכל נושאי הרישוי מול הרשויות. בעלי המקצוע הללו נבחרו בקפידה ועִמם אנו חזקים יותר אל מול הגופים והרשויות שמולם אנו מתמודדים. לכן אנחנו תמיד מנצחים".

רישיון עסק | רישוי עסקים

מדוע נדרש מהעסק לקבל רישיון לניהול עסק?
"על פי חוק רישוי העסקים תשע''ב 2013, על כל עסק הרשום בצו חלה החובה להחזיק ברישיון עסק. כפי שכבר ציינתי, כל עסקי המזון הם טעוני רישוי. הליך רישוי לעסק מורכב ואינו פשוט לבעל העסק. ביננו, זו אמורה להיות הדאגה האחרונה שלו. המשרד שלנו הרים את הכפפה והוא נותן מענה לכל הדרישות. אנו מטפלים בנושא הרישוי כפי שרק אנחנו יודעים: במקצועיות, ביעילות ובמהירות המרבית. עובדה זו מאפשרת לבעל העסק להתעסק בדברים החשובים באמת, בלי כאבי ראש מיותרים".

"ההצלחה של הלקוח היא ההצלחה שלנו"
לאחרונה חידשה החברה את כל מערכות ניהול הלקוחות (crm), אתר האינטרנט של המשרד שודרג וכיום הוא נגיש לטלפונים חכמים ולבעלי מוגבלויות. מטרת המהלכים האמורים היא לתת מענה לכל קהלי הלקוחות, מתוך אמונה בשוויון מוחלט.

מה מבדל את החברה מחברות אחרות בתחום האדריכלות ורישוי העסקים?
"עד לאחרונה עסק המשרד בכל נושא רישוי העסקים והרישוי על בניה. בשנת 2015 התחלנו לקבל פרויקטים מלאים של עסקים. המשמעות היא שפרט לרישוי העסק אנו מעצבים את עתידו של העסק כדי להביא להצלחתו הבטוחה, וזו כבר מגמה. אנו ערישיון עסקדים לעליה ניכרת בביקוש. אנו מעסיקים מעצבות ומעצבים מוכשרים ומקצועיים לעילא ולעילא. הם מוצאים סיפוק רב בתוצאות".

אפרופו מגמות, אילו מגמות מובילות את התחום בתקופה האחרונה?
"בין המגמות המובילות את התחום לאחרונה, נרשמת גם מגמת עליה במספר בעלי העסקים המתמודדים בעצמם ולבדם מול הגורמים המאשרים, בעיקר בערי הפריפריה. הדבר מסכן את עתידו של העסק. הסיבה העיקרית לכך היא היעדר מודעות לחוק. חוק רישוי עסקים כפוף לחוק תכנון ובניה, ורבים מבעלי העסקים שאינם מבינים את המשמעות, נאלצים לסגור בשל ליקויים נקודתיים. לכן, לא פעם, עסקים הפועלים בתוך אזורי מגורים, לדוגמא, נאלצים להיסגר בשל אי התאמה לתב"ע (תוכנית בניין עיר). יש למצבים כאלה כלים ופתרונות, אך כדי לישם אותם בעל העסק נדרש לשאת בעלויות טיפול גבוהות. בנוסף קיים גם ביקוש הולך וגובר של תוספות בנייה ושימוש חורג לעסקים  ".

ספר על היעדים להמשך.
"אנחנו לא מפסיקים להשקיע משאבים בנושא ההתחדשות. כל מה שאנחנו דורשים מהלקוחות שלנו, אנו מיישמים אצלנו בעסק. כמו כן, אנו נכונים וערוכים תמיד להגדיל את קהל לקוחותינו המרוצים, להמשיך להעניק את השירות המקצועי המיטבי שלנו. זהו אחד מהיעדים המרכזיים המובילים את פעילות החברה: להמשיך לתכנן עסקים ולהוביל אותם להצלחה. ההצלחה של הלקוח היא ההצלחה שלנו".

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>