אונה. נטרול ריחות מזון

מוצרי חברת אונה (Ona) מציעים פתרון לכל הריחות הרעים ולכל מפגעי הריח, כולל כאלה הנוצרים כתוצאה מטיגון, מבישול, מעישון, משימוש בשירותים ועוד. בכתבה הבאה מפרט ניר פליסקין, זכיין החברה בישראל, על התכונות יוצאות הדופן של המוצרים מנטרלי הריח, ומספר שהלקוחות מתמכרים ולא יכולים לוותר עליהם

כבר קרוב לשנתיים ששניר פליסקין משמש כזכיין בלעדי לייבוא, לשיווק ולהפצה של מוצרי המותג הקנדי, אונה (Ona), המתמחה בנטרול ריחות. מוצרי החברה מיועדים לנטרול כל הריחות וכל מפגעי הריח, כולל כאלה הנוצרים מטיגון, מבישול, מעישון, משימוש בשירותים ועוד. המוצרים מתאימים לכל ענפי התעשיה וגם ללקוחות פרטיים.

מנדפי ריח

הלקוחות מתמכרים
בראיון עימו מדבר פליסקין על קבוצת המוצרים יוצאי הדופן בשוק מוצרי נטרול הריחות ומספר, שלקוחות שכבר משתמשים במוצר, מתמכרים ולא יכולים לוותר עליו: "הביקוש למוצרים גדל מדי יום. ההצלחה עומדת ביחס ישר למודעות, כאשר לקוחות שכבר משתמשים במוצר, מתמכרים ולא יכולים לוותר עליו. הם מגלים את ההבדל המשמעותי בין התוצאות שהמוצר מספק לבין התוצאות שמוצרים אחרים מספקים. לכן לקוחות שמתחילים להשתמש במוצר והוא נגמר, מייד מתקשרים אלי ומבקשים לרכוש עוד. כמו כן, אפשר לציין, שהיקף הלקוחות המרוצים מרשים ומפתיע. גם החברה היצרנית וגם המוצרים עצמם זוכים לציונים גבוהים מקרב לקוחות בכל העולם".

פליסקין התוודע למוצרים ולחברה לגמרי במקרה: "לפני שנתיים בערך חיפשתי תחום עיסוק חדש. הגעתי לתערוכה באירופה ושם התוודעתי לחברה ולמוצרים. מדובר במוצרים שמיוצרים בסטנדרטים גבוהים, על ידי חברה קנדית, ולא בעוד מוצר המיוצר בסין. הם אורגניים, ירוקים, משום שהם עשויים משמנים אתרים. כאשר אין הרבה מוצרים דומים בשוק, משום שרוב המוצרים עשויים מכימיקלים. יתכן ויש עוד חברה אחת נוספת שפיתחה מוצר דומה. התאהבתי במוצרים וביכולות שלהם והחלטתי להתחיל לייבא אותם לארץ".

איך המוצר עובד?
"מנטרלי הריח עשויים 32 שמנים אתרים ולכן הם גם אורגניים, ירוקים וידידותיים לסביבה. מדובר בחומר אחד שמשווק בארבעה מצבי צבירה שונים: בלוק מוצק ודחוס, ג'ל, נוזל וספריי. המוצרים מכילים חומר שנלחם במולקולה הרעה, ב-ph. כך שהחומר אינו יושב באוויר לצד הריחות הרעים, כפי שקורה עם בשמים אחרים הקיימים בשוק. אלא שהחומר מביס את המולקולה הרעה, מנטרל אותה ומנצח בנוכחותו באוויר".

חסכון לטווח ארוך
בין לקוחות החברה אפשר למצוא מגוון עסקים בענפים שונים, החל בבתי מלון, פאבים, בתי קפה, מסעדות, דרך גני אירועים ומפעלים וכלה בבתי עסק שונים המפעילים מטבח מוסדי. כבעל הזכיינות פליסקין אוחז בכל הידע והניסיון הדרושים על מנת להתאים לכל עסק את המוצר הרלוונטי למפגע הריח עימו יש להתמודד: "למפעלים, למשל, נתאים מכשיר שנקרא אונה ציקלון, שכולל מפוחים, להבדיל מאונה בריז, שהוא מתקן המתאים לחדרי שירותים במסעדות".

נטרול ריחות

מאילו יתרונות נהנים לקוחות החברה?
"מעבר לשירות, ליחס ולייעוץ, ברמה העסקית המוצר זול יותר לטווח הארוך, משום שהשימוש במוצר חסכוני. פשוט ממלאים את המוצר מתוך דלי לתוך דיספנסר יפה ובזה מסתיים העניין. זאת להבדיל משימוש במוצרים אחרים שדורשים תחזוקה, החלפת בטריות וכולי. שירות עליו חברות אחרות גובות תשלום. כמו כן, המוצר משווק בארבעה ניחוחות שונים, עדינים מאוד ומונוטוניים. זאת להבדיל מריחות שונים של בשמים סינטטיים. אין את זה יותר. כך כשנכנסים לשירותים, למשל, אין את הריח הרע בשילוב עם ריח של בושם. זה חדש ללקוחות. בנוסף, הלקוחות נהנים מפרזנטציה לא מחייבת. אם הם אוהבים הם רוכשים את המוצרים".

שתף ביעדים להמשך.
"בין היעדים להמשך בעיקר להרחיב את היקף הלקוחות ואת תפריט המוצרים. כמו כן, להגביר את המודעות למוצר, משום שהוא עדיין חדש והלקוחות לא יודעים איך לגשת אליו. אך אני יכול לומר, כאמור, שכל מי שמתחיל להשתמש במוצר מתמכר. לכן זה רק עניין של מודעות לקיומו של המוצר".

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
לקוחות נבחרים בקידום >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

לקוחות נבחרים בקידום >>
אתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

אתרים לדוגמא >>